м. Львів, вул. Замарстинівська, 83а
ІТ СТЕП Університет
ІТ СТЕП Університет

м. Львів, вул. Замарстинівська, 83а

ІТ СТЕП Університет

Наукові заходи

XIV International scientific conference “Intellectual Systems of Decision-making and Problem of Computational Intelligence”, ISDMCI'2019

IT Step University вже вкотре виступив співорганізатором Міжнародної наукової конференції “Інтелектуальні системи прийняття рішень та проблеми обчислювального інтелекту”, яку щорічно проводить Херсонський національний технічний університет у м. Залізний порт. Для участі були запрошені вчені, аспіранти, студенти, співробітники наукових установ і промислових підприємств.

Конференція проходила за трьома секціями:

Секція 1. Аналіз та моделювання складних систем і процесів.

Секція 2. Теоретичні та прикладні аспекти систем прийняття рішень.

Секція 3. Обчислювальний інтелект та індуктивне моделювання.

Дати проведення: 21.05.2019 - 25.05.2019.

Детальна інформація про конференцію за посиланням:
Website URL: www.isdmci.org.ua

2018 IEEE Second International Conference on Data Stream Mining & Processing, DSMP’2018

Університет у співпраці із Національним університетом «Львівська політехніка», Харківським національним університетом радіоелектроніки та Українським католицьким університетом під егідою IEEE Ukrainian Section та її чаптерів (відділень), організував Міжнародну конференцію «Data Stream Mining & Processing». Зокрема, 21 - 25 серпня 2018 р. у місті Львів відбулася друга конференція «2018 IEEE Second International Conference on Data Stream Mining & Processing» (DSMP’2018). Конференція відбулася за підтримки ексклюзивного партнеру SoftServe. Метою конференції є обмін досвідом, науковими результатами та технологіями в області обчислювального інтелекту, динамічного аналізу даних та комп’ютерного зору.

На конференції працювали чотири секції: гібридні системи обчислювального інтелекту, машинний зір та обробка образів, динамічний інтелектуальний аналіз даних та потоків даних, аналіз та моделювання великих даних та наука про дані. Окрім цього, на конференції проводилися тематичні панелі, на яких IT-компанії, які мають R&D підрозділи, що працюють в області Data Science, демонструватимуть власні розробки.

Загалом у конференції прийняли участь понад 200 учасників. Визначальні ролі на конференції відводилися провідним фахівцям в області обчислювального інтелекту та аналізу потоків даних, як з України, так і з закордону. Запрошені спікери з України, США, Німеччини, Китаю, Естонії, Польщі, Болгарії, Туреччині, Чехії та інших країн.

Представлені на конференції доповіді опубліковані у матеріалах конференції. Матеріали попередньої конференції DSMP’2016 проіндексовані в наукометричних базах Scopus та Web of Science.

Детальна інформація про конференцію за посиланнями:
Website URL: dsmp.in.ua
Face Book Page URL: www.facebook.com/DSMPconf
Call For Papers: dsmp.in.ua/assets/img/files/DSMP2018_Call_for_papers.pdf

XIV International scientific conference "Intellectual Systems of Decision-making and Problem of Computational Intelligence", ISDMCI’2018

IT Step University вдруге виступив співорганізатором Міжнародної наукової конференції "Інтелектуальні системи прийняття рішень та проблеми обчислювального інтелекту", яку щорічно проводить Херсонський національний технічний університет у м. Залізний порт. Для участі запрошені вчені, аспіранти, студенти, співробітники наукових установ і промислових підприємств.

Конференція проходила за трьома секціями:

Секція 1. Аналіз та моделювання складних систем і процесів.

Секція 2. Теоретичні та прикладні аспекти систем прийняття рішень.

Секція 3. Обчислювальний інтелект та індуктивне моделювання.

Детальна інформація про конференцію за посиланнями:
Website URL: www.isdmci.org.ua
Face Book Page URL: https://www.facebook.com/ISDMCIConf/

International Conference on Intellectual Systems of Decision-Making and Problems of Computational Intelligence, ISDMCI’2017

Також університет виступив співорганізатором конференції «Intellectual Systems of Decision-Making and Problems of Computational Intelligence», яку щорічно проводить Херсонський національний технічний університет у м. Залізний порт.

Конференція була присвячена проблемам обчислювального інтелекту в процесах моделювання складних систем та системах прийняття рішень.

Детальна інформація про конференцію за посиланнями:
Website URL: www.isdmci.org.ua/
Face Book Page URL: www.facebook.com/groups/ISDMCI/?fref=ts

4th IEEE Central European Student and Young Professionals Congress – CEuSYP 2017

Загальноєвропейська конференція, яка щороку збирає молодих науковців з усього світу, які працюють в напрямку інформаційних технологій, інтелектуального аналізу та штучного інтелекту. Влітку 2017 року CEuSYP вперше відбулася в Україні з 30 червня по 2 липня у Львові в стінах Першого ІТ-університету, який був співорганізатором заходу.

IEEE CEuSYP 2017 – це можливість продемонструвати результати власних досліджень, обмінятися інноваційними ідеями та стати частиною сучасного прогресивного соціуму.

Детальна інформація про конференцію за посиланнями:
Website URL: ceusyp2017.ieee.org.ua/
Face Book Page URL: www.facebook.com/CEuSYP2017/?fref=ts

 

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація
Прийняти