Наші здобутки

Рейтинг “Вступ.ОСВІТА.UA” серед 200 закладів вищої освіти України за показником середнього балу ЗНО абітурієнтів, яких в 2020 році зараховано до ЗВО на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт):

• 5 місце серед приватних ЗВО
  • 11 місце серед ЗВО всіх форм власності

Студенти нашого університету постійно випробовують свої сили у різноманитних конкурсах. Одним зі знакових здобутків для них є перемоги на премії від ЛОДА.
Адже вже два роки поспіль студенті ІТ СТЕП Університету стають лауреатами за свої проектні роботи.