6 порад від професіоналів: Як вступнику 2022 стати крутим дизайнером в ІТ?

Презентація

Мрієш стати дизайнером, але не знаєш з чого розпочати? Хочеш зрозуміти чи дизайн це твоє? Або навчаєшся на дизайнера і хочеш отримати декілька порад від професіоналів?🤔

🔥Тоді запрошуємо тебе на відкриту зустріч “6 порад від професіоналів: Як випускнику 2022 стати крутим дизайнером в ІТ”🔥

Наші спікери - це справжні професіонали у сфері ІТ💪🏼, які реалізували себе у провідних ІТ компаніях, а також викладають у нашому університеті.

🔝 Спікери розкажуть про свій кар'єрний ріст, про роботу в команді дизайнерів та головне: ви зможете отримати від кожного із спікерів поради, як навчаючись в ІТ СТЕП Університеті стати крутим дизайнером в ІТ та з чого варто розпочати.

🔝 З реального досвіду спікерів ти дізнаєшся, що очікують роботодавці від кандидатів на позицію дизайнера? Як потрапити на дану позицію?

🔝 У такому невимушеному форматі ти зрозумієш суть професії дизайнера і зможеш вирішити, можливо ця роль підходить саме для тебе!

⏰ 13 травня 0 18:00 ⏰

📌Реєструйся, ми підготували багато цікавого!

Розширюємо горизонти та допоможемо стати абітурієнтам на крок ближче до омріяного майбутнього!🚀