Марафон натхнення | Школа цифрового дизайну ІТ СТЕП Університету

Презентація

Марафон натхнення від Школи цифрового дизайну ІТ СТЕП Університету - це два місяці спілкування з топовими спеціалістами креативної індустрії України і не тільки!

Перед вами крута можливість дізнатися про тренди та перспективи в сфері не лише digital-дизайну, а й ІТ-галузі в цілому.

Спікери запрезентують вам свої круті портфоліо, поділяться секретами, як креативити на максимум, як отримати топових замовників і завоювати престижні нагороди, а головне - досягати успіху!

Тривалість марафону: березень-травень. Старт уже 11 березня о 14:00!

Перший спікер марафону -  Богдан Лисик, СЕО та співзасновник компанії AND ACTION. Зараз Богдан активно розвиває бізнес та займається арт дірекшином проектів. Більше 7-ми років досвіду роботи, в якості оператора-постановника. Викладав курс "Медіакомунікації". Проводив воркшопи та лекції  по налаштування роботи продакшину, роботі з клієнтами, презентації креативу. В минулому керуючий партнер в прокатній компанії професійної кінотехніки АТОМ rental.

Богдан розповість, як хобі може перерости у креативний бізнес, спираючись на особистий досвід по створенню власної агенції. "Ми починали ще студентами на 2-му курсі, як хобі та без інвестицій. Зараз ми працюємо в 3-х напрямках: креативна агенція, відео продакшн, анімаційна студія. Розкажу за певні ключові речі, які сформували нас за 7 років існування."

Запевняємо - буде цікаво!

Для абітурієнтів: це можливість познайомитися зі сферою, послухати про перспективи, тренди, вимоги до ІТ-фахівців, бізнес-кейси. Надихнутися історіями успіху, замислитись, можливо це саме те, що тобі потрібно?

Для студентів: лекції та воркшопи, навики командної роботи. Можливість послухати, що буде потрібно в майбутньому та що вимагатиметься на реальних проектах.

Приєднатися до зустрічі можна, заповнивши форму реєстрації.

А ще маленька інтрига ніколи не стане на заваді. Тому stay tuned, аби дізнатись кого матимете змогу почути наступним :)

До зустрічі!

Маєте запитання? Телефонуйте – (067) 557-87-06

ІТ СТЕП Університет, Львів, вул. Замарстинівська 83а