11,12,13,14 травня - серія вебінарів для старшокласників "Доуніверситетська підготовка: Старт в ІТ"

Майстер клас

Як зрозуміти, чи підходить вашій дитині ІТ? Дати можливість практично спробувати себе у ролі айтішника!

В рамках програми Доуніверситетської підготовки уже 11 травня стартує серія безкоштовних вебінарів для старшокласників “Старт в ІТ”. Це 4 дні знайомства зі сферою, прокачка необхідних навиків, англійської мови та soft skills і, звісно ж, перший код. Під час вебінарів викладачі IT СТЕП Університету поділяться підходами до використання можливостей, які даються нам разом із розвитком суспільства та технологій.

План проведення вебінарів:

11 травня - Старт в ІТ. Скелет, краса та нерви сайту.

12 травня - Люди, роботи та фантастичне майбутнє.

13 травня - Інтерактивна англійська, ігри, лайфхаки.

14 травня - Soft skills: універсальні навички сучасного підлітка. Ораторське мистецтво.

Участь безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова.

Початок о 17:00 год. Посилання на вебінари надішлемо на Ваш емейл, який вкажете при реєстрації.

Окрім тематичних занять, учень матиме змогу познайомитися зі сферою ІТ, почути про існуючі спеціальності, ознайомитися з сучасними тенденціями ІТ-галузі, актуальними напрямами та топ-професіями, що обирають спеціалісти. Ми зможемо розглянути портрет сучасного айтішника та якими якостями він володіє, а ще скільки ж заробляє на ринку?

Яка мета програми #ДоуніверситетськаПідготовка?

Занурити підлітків у світ ІТ в логічний і природний спосіб – через призму здобуття якісної вищої освіти, а також дати змогу спробувати себе в різних напрямах ІТ-галузі та визначитись із майбутньою спеціалізацією. Доуніверситетьська підготовка  в ІТ СТЕП Університеті - це чудова можливість профільного навчання ще зі школи та всебічний особистісний  розвиток впродовж двох років навчання на програмі.

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – реєструйтеся на консультацію

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT STEP University можна дізнатися за телефонами:

+38 (032) 240-38-51

+38 (067) 557-87-06