Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

День відкритих дверей

День відкритих дверей ІТ СТЕП Університету та лекція "Секрети успішного складання НМТ на 200" від Андрія Миляника

1 Січня м. Львів, вул. Замарстинівська 83А

До НМТ лічені дні, а тебе досі лякають ці 3 літери? 

 

Тоді пропонуємо поєднати приємне з корисним, адже ІТ СТЕП Університет знову відкриває свої двері для абітурієнтів! Цього разу ми приберегли особливий захід - лекцію з заступником директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Андрієм Миляником!

Пан Андрій як ніхто інший зможе розповісти усі тонкощі цьогорічного тестування, а також відповісти на усі запитання стосовно формату тесту.

 

Однак і це ще не всі приємні новини! На Дні відкритих дверей у вас буде також чудова нагода поспілкуватися і з студентами ІТ СТЕП Університету та розпитати їх усе про закулісся навчання у нашому закладі.

 

Коли? 29 травня о 17:00

Де? м. Львів, вул. Замарстинівська 83А

 

Тому хутчіш заповнюй форму нижче та до зустрічі! Долучайся до нашого заходу та зроби перший крок до успішної кар'єри у сфері ІТ!