Освітня конференція “Планета Business Analysis. Всесвіт ІТ”

Зустріч

Всесвіт ІТ не обмежує коло своїх фахівців лише розробниками чи тестувальниками програмного забезпечення. Варто пам’ятати, що в сфері ІТ існує велика кількість інших зіркових професій для різнобічних осіб. Тому усі на борт!

Запрошуємо учнів 10-11 класів та їх батьків, а також студентів перших курсів ІТ-напрямів відвідати безкоштовну освітню конференцію “Планета Business Analysis. Всесвіт ІТ”, що відбудеться в живому форматі за підтримки ЛОДА та компанії EPAM.

Попередня реєстрація обов'язкова.

Коли: 22 травня, субота, 10:00 - 19:00

Де: планово оффлайн, з дотриманням карантинних вимог – за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська 83а

Для учнів 10-11 класів та їх батьків це можливість:

• дізнатися про проблематику сфери, про визначення ролі бізнес-аналітика в команді та особливості його роботи.
  • З реального досвіду студентів ІТ СТЕП Університету  почути про те, що очікують роботодавці від кандидатів на позицію бізнес-аналітика?
  • Як потрапити на дану позицію і, головне, з чого розпочати?
  • В ігровому форматі ви зможете зрозуміти суть професії, побувати у ролі бізнес-аналітика та вирішити для себе, можливо ця роль підходить саме вам!

Для студентів перших курсів ІТ-напрямів це можливість розібратися в основних завданнях ролі бізнес-аналітика в команді, на прикладі реальних кейсів зрозуміти, як потрапити на дану позицію, які кар’єрні можливості, та що очікують роботодавці від кандидатів? Це можливість познайомитися та отримати відповіді на запитання від реальних бізнес-аналітиків!

Слідкуйте за оновленнями, ми підготували багато цікавого!