Презентація + майстер клас | Програма Доуніверситетської підготовки ІТ СТЕП Університету

Майстер клас

Вашій дитині 14-16 років? Хочете допомогти їй визначитися з майбутньою професією, зокрема в ІТ-сфері? Запрошуємо реєструватися на Презентацію програми доуніверситетської підготовки та майстер-клас.

Коли? 14 вересня 2021 р. о 18 год.

Де? Планово офлайн з дотриманням карантинних вимог – за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська 83а.

Для кого?

Батькам запрезентуємо суть та переваги навчання на програмі для старшокласників

Учням 9-10 класів проведемо безкоштовний майстер-клас “Створи свою гру”, що відбудеться у справжньому університетському форматі

Участь безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова.

Яка мета програми Доуніверситетської підготовки?

Занурити підлітків у світ ІТ в логічний і природний спосіб – через призму здобуття якісної вищої освіти, а також дати змогу спробувати себе в різних напрямах ІТ-галузі та визначитись із майбутньою спеціалізацією.