Презентація + Пробний урок для старшокласників | Програма доуніверситетської підготовки

Пробний урок

Вашій дитині 14-16 років? Хочете допомогти їй визначитися з майбутньою професією, зокрема в ІТ-сфері? Запрошуємо реєструватися на Презентацію програми доуніверситетської підготовки та пробний урок.

Коли? 20 лютого 2021 р., 11:00-12:30

Де? Планово офлайн з дотриманням карантинних вимог – за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська 83а.

Для кого?

• Батькам запрезентуємо суть та переваги навчання на програмі для старшокласників
  • Учням 9-10 класів проведемо безкоштовний пробний урок “Створи свій сайт”, що відбудеться у справжньому університетському форматі

Участь безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова.

В програмі заходу:

• Презентація програми доуніверситетської підготовки, її переваг та результатів навчання.
  • Презентація університетського формату навчання від студентів програми: старшокласники познайомлять вас з університетським середовищем, розкажуть про предмети, що вивчають та про навички, які здобувають; про роботу над проектами та особисті успіхи. І як бонус – запрезентують власні розроблені проекти.
  • Ви зможете отримати відповіді на питання, що вас цікавлять, а також поспілкуватися безпосередньо з керівником програми.

Яка мета програми #ДоуніверситетськаПідготовка

Занурити підлітків у світ ІТ в логічний і природний спосіб – через призму здобуття якісної вищої освіти, а також дати змогу спробувати себе в різних напрямах ІТ-галузі та визначитись із майбутньою спеціалізацією.

Також можете зателефонувати:

+38 (032) 240-38-51