м. Львів, вул. Замарстинівська, 83а
IT STEP University
IT STEP University

Історія

 

Львів – культурна столиця України і один із провідних центрів розвитку IT. На сьогодні в місті функціонує близько 300 міжнародних IT-компаній, які залучили до своє діяльності понад 20 000 працівників. Успішне функціонування ІТ ринку дало поштовх розвитку і впровадженню різноманітних інноваційних проектів. У тому числі і у сфері освіті.

Бізнес-діяльність компаній на глобальному світовому ринку з одного боку і гостра затребуваність професіоналів різноманітних IT-кваліфікацій з іншого, висувають до освітянських проектів вимоги гнучкості, актуалізації, мобільності і прозорості. Розуміння цих вимог і можливість їх задоволення стали основними чинниками в процесі створення першого в Україні IT-університету  “IT STEP University”.

Розуміючи важливість якісної освіти, як в контексті окремої людини, так і в контексті розвитку держави, університет виник в результаті еволюційного розвитку Комп’ютерної Академії IT STEP. У грудні 2016-го року Академія отримала ліцензію від Міністерства освіти, відтак IT STEP стає першим в Україні вищим навчальним закладом ІТ-спрямування.

Комп’ютерна Академія IT STEP


Міжнародний навчальний заклад, який спеціалізується на ІТ-освіті. В Академії є три ключові напрямки навчання: розробка програмного забезпечення, мережі та кібербезпека, комп’ютерна графіка та дизайн. Також є окремий підрозділ – це Мала Комп’ютерна Академія, де навчаються діти від 8 до 15 років.

Географія.

На сьогоднішній день працює 72 філії Комп’ютерної Академії IT STEP в 20 країнах світу на 4 континентах (Європа, Азія, Південна та Північна Америка).

IT STEP UNIVERSITY

16 грудня 2016 року у Львові презентували Перший ІТ-університет України. Презентацію відвідали: Дмитро Корчевський (засновник та генеральний директор IT STEP Academy), Андрій Москаленко (заступник міського голови Львова з питань розвитку), Юрій Рашкевич (заступник міністра освіти і науки України), Яніка Мерило (політична та громадська діячка, фахівець з питань ангельських інвестицій та інформаційного суспільства), Степан Веселовський (CEO львівського ІТ-кластеру), Ярослав Любінець (глава ради директорів компанії SoftServe), а також представники найбільших IT-компаній України.

IT STEP University є авторизованим центром компаній Microsoft, Cisco, завдяки чому студенти університету протягом навчання можуть отримати міжнародні сертифікати від світових лідерів індустрії.

В лютому 2017 року IT STEP University розпочав активну роботу – університет було представлено учням шкіл Львова, Києва, Рівного, Луцька, Закарпаття, Одеси.

Навесні 2017 року IT STEP University заснував ІТ-комплекс, метою якого є інтеграція потенціалу навчальних закладів різних рівнів освіти для формування системи доуніверситетської підготовки дітей нової генерації. Зараз комплекс працює за програмами підготовки для учнів 9-11 класів, а також діє окрема програма тренінгів для педагогів.

При ІТ-комплексі діє координаційна рада, у яку увійшли представники шкіл Львова, Львівської міської ради та ІТ-індустрії.

Крім того, ІТ-університет стає співорганізатором важливих подій в ІТ-галузі та соціальній сфері. У червні 2017 року в IT STEP University відбувся всеукраїнський відкритий турнір з шашок-64 «Кубок Лева». Змагання зібрало видатних спортсменів з усієї України, в тому числі, учасників з обмеженими можливостями.

З 30 червня по 2 липня в університеті відбулася загальноєвропейська конференція молодих науковців CEuSYP 2017. У заході взяли участь 50 учасників з різних країн світу, а також представники української секції IEEE.

У липні 2017 року стартувала вступна кампанія у вищі навчальні заклади, і IT STEP University показав успішну статистику. Загальна кількість абітурієнтів, які подали заяви на навчання в університет, склала 125 осіб. З них більше чверті подали оригінали документів – цей показник став одним із найвищих серед вищих навчальних закладів України.

1 вересня 2017 року відбулась урочиста посвята у студенти IT STEP University. Першими студентами університету стали 37 осіб з різних куточків України, зокрема, зі Львова, Тернополя, Мукачево, Вінниці, Луцька, Кропивницького, Рівного, Харкова, Дніпра. Привітати студентів із початком навчання завітали заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, директор львівського ІТ-кластеру Степан Веселовський, керівник навчальної лабораторії компанії EPAM Володимир Вергун, а також представники ІТ-компаній.

Також у вересні 2017 року розпочали навчання студенти доуніверситетської програми підготовки, що була розроблена спеціально для школярів, які хочуть пов’язати своє майбутнє з ІТ-сферою. 

Паралельно в ІТ-університеті відбулося чергове засідання координаційної ради «ІТ-комплексу»

Під час зустрічі говорили про важливість інтеграції ІТ у сучасні школи, адже знайомство з комп’ютерними технологіями має починатися ще з першого навчального закладу.

ІТ-університет разом з начальником управління освіти львівської міської ради Зоряною Довганик, головою ради директорів компанії SoftServe Ярославом Любінцем та керівниками навчальних закладів Львова домовились про активності, що допоможуть школярам глибше познайомитись з інформаційними технологіями.

Дати учням шкіл розуміння того, що потрібно вивчати зараз, щоб стати успішним фахівцем у майбутньому – є найголовнішою метою освітніх закладів та ІТ-комплексу зокрема.

 

 

Програма тренінгів від першого ІТ-університету

28 вересня 2017 року перший ІТ-університет відкрив програму тренінгів для керівників навчальних закладів, зацікавлених учителів, очільників батьківських комітетів та очільників учнівського самоврядування.

Метою створення програми є підвищення кваліфікації та набуття необхідних професійних навичок.

Університет пропонує підготовку за трьома програмами, кожна з яких акцентована на розвиток певних компетентностей.

Програма LeaderSkillsYouNeed

Майстер класи та семінари на тему “Менеджмент і лідерство”

 • Що таке менеджмент? Функції менеджменту.
 • Основні етапи життя організації.
 • Стилі менеджменту.
 • Аналіз організаційної поведінки. Управлінські ролі.
 • Як побудувати здорову організацію. Причини старіння організацій.
 • Роль лідера. Якості лідера.
 • Інтеграція. Управління в період кризи.

Програма SoftSkillsYouNeed

Когнітивні, організаційні, комунікативні, підприємницькі та громадські компетентності

 • Когнітивні компетентності – Менеджмент знань та інформації. Критичне мислення.
 • Когнітивні компетентності – Креативність.
 • Когнітивні компетентності – Техніка швидкого читання.
 • Когнітивні компетентності – Емоційний інтелект.
 • Когнітивні компетентності – Голос як інструмент педагога.
 • Організаційні компетентності – Нетворкінг та організація професійного простору.
 • Комунікативні компетентності – Селф-брендінг.
 • Комунікативні компетентності – Командоутворення.
 • Комунікативні компетентності – Проведення переговорів та управління конфліктами.
 • Підприємницькі компетентності – Івент-менеджмент.
 • Громадські компетентності – Волонтерство і громадська активність.

Програма TeachAdvancedSkills

Передові кваліфікаційні ІТ-компетентності

 • Хмарні технологіi в начальному процесі.
 • Отримай IT сертифікацію у школі.
 • Інтернет ресурси і служби для організації навчання у школі.
 • Вивчення робототехнічних технологій у школі.
 • Production – від ідеї до продукти.
 • Написання “джентльменського” коду. Поради від професіоналів.
 • Дизайн інтерфейсів. Поради від професіоналів.
 • Тайм-менеджмент і його використання у навчальних процесах.

Результати участі у програмі для викладачів:

 • набуття нових знань та умінь у сфері IT-підготовки школярів;
 • вивчення та провадження нових інноваційних методик навчання;
 • обмін досвідом професійної діяльності (meet up);
 • підвищення рівня мотивації розвитку.

 

«IT B.E.A.N.S.» – ПЕРШИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ КЛУБ В IT STEP UNIVERSITY

За ініціативи студентів першого курсу (спеціальності «Комп’ютерні науки»), Семена Оскерка та Віталія Луцана, від 5 жовтня 2017 року в університеті «IT Step University» розпочав свою діяльність перший студентський клуб  «IT B.E.A.N.S. – student community». У день відкриття клубу засновники провели презентацію для викладачів та студентів.

Провідною сферою діяльності клубу є hard skills (професійні навички), тому основним завданням клубу є розвиток умінь і навичок розробки інформаційних технологій для різноманітного прикладного застосування. До пріоритетних цілей діяльності засновники відносять:

 • підвищення рівня знань в галузі розробки IT; 
 • вивчення найновіших програмних засобів та технологій програмування; 
 • аналіз проблем та останніх трендів в сфері програмування;
 • організація різноманітних тематичних заходів.

Програма діяльності клубу передбачає періодичне проведення тематичних івентів для учасників, таких як «Bean.code», тижневий тренінг «Ардуїно і штучний інтелект», тощо.

Стати членами клубу можуть лише студенти IT STEP University та IT STEP Academy. Процедура набуття членства в клубі є строго формалізованою і відповідає правилам набуття \ припинення членства, визначене засновниками клубу.

IT STEP University наслідує  студентоорієнтовану модель навчання, яка передбачає надання студентам максимум можливостей для власного розвитку та навчання. Тому ініціатива створення першого студентського клубу в університеті була позитивно прийнята та отримала необхідну підтримку збоку адміністрації.

«Адміністрація університету підтримує створення і діяльність клубу, бере на себе забезпечення ресурсами функціонування клубу та надання додаткових переваг активним учасникам клубу», – проректор IT STEP University Дмитро Пелешко.

 

ШКІЛЬНІ ЕКСКУРСІЇ В IT STEP UNIVERSITY

IT STEP University відкритий до спілкування та завжди радий вітати майбутніх абітурієнтів та всіх, хто цікавиться вищою ІТ-освітою. Тому ми запрошуємо учнів львівських шкіл, щоб показати життя університету, розказати про навчання та можливості для тих, хто хоче приєднатися до світу ІТ ще зі школи.

За тиждень до нас вже завітали представники трьох навчальних закладів – Спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи N.66, Львівського навчально-виховного комплексу ім. В. Стуса «спеціалізована школа І ступеня – гімназія міжнародних відносин» та Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Таке зацікавлення університетом та ІТ-сферою свідчить, що діти хочуть отримувати якісну вищу освіту, яка забезпечить затребувану професію та цікаву роботу у майбутньому.

Під час екскурсій учні дізнаються про вищу ІТ-освіту, її переваги та новий формат навчання, що пропонує студентам IT STEP University: робота у команді, реалізація проектів, спілкування з представниками ІТ-галузі та HR-менторами, практика в компаніях, стажування за кордоном та багато іншого. Також школярі отримують можливість стати учасниками програми доуніверситетської підготовки, яка готує ІТ-спеціалістів ще зі школи.

Діти дізнаються тренди розвитку ІТ-сфери на прикладі Львова, адже лише за останні п’ять років ІТ-ринок збільшився втричі. Сьогодні у місті налічується більше 200 ІТ-компаній і майже 20 000 спеціалістів, а середньомісячний заробіток львівського айтішника складає понад $1750. Статистичні дані дають вичерпну відповідь на питання – чи є інформаційні технології перспективною сферою та чи варто отримувати вищу освіту у цій галузі.

IT STEP University запрошує учнів львівських шкіл приєднатися до світу ІТ та побачити сучасний вищий навчальний заклад на власні очі!

 

Міністр освіти і науки України завітала в IT STEP University

В жовтні 2017 року в IT STEP University завітала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Візит до нашого університету став першим пунктом робочої поїздки Міністра у Львів. Ректор та проректори познайомили Міністра з університетом та показали матеріально-технічну базу нашого навчального закладу: яскраві аудиторії, сучасну техніку, обладнані лабораторії. Відкриті викладачі та натхненні студенти, з якими Лілія Гриневич особисто поспілкувалась, викликали гарні враження та приємні емоції. Міністр більше дізналася про навчання в нашому університеті, його програми, можливості та інноваційний підхід.

 

IT STEP University та Академія суспільних наук в Лодзi (Польща) уклали угоду про співпрацю

IT STEP University та Społeczna Akademia Nauk w Łodzi  уклали угоду про академічну співпрацю в сфері науки, освіти та культури.  Відтепер студенти обох навчальних закладів отримають можливості протягом свого навчання відвідати іншу країну, обмінятися досвідом та знаннями, вивчити нову культуру та знайти нових друзів.

Програма обміну студентів створювалась з метою надання студентам доступу до нових освітянських ресурсів для підвищення якості навчання і зміцненню культурних та економічних зв’язків між країнами.

Які можливості відкриває програма обміну для студентів?

 • здобуття освітніх кредитів в програмах навчальних обмінів;
 • доступ до європейських програм міжнародної мобільності;
 • долучення до проектів спільних наукових досліджень;
 • вивчення культури та традицій іншої країни;
 • пошук нових друзів і формування нової студентської спільноти.

Крім обміну студентами, угода між навчальними закладами IT STEP University та Суспільна Академія Наук впроваджуватиме:

 • обміни викладачами і науковцями; запровадження програм підвищення кваліфікації;
 • спільні дослідження в області інформаційних технологій;
 • спільні проекти в рамках європейських освітянських і дослідницьких програм;
 • проведення технологічних сесій, майстер-класів, семінарiв i конференцій. 

Результатом діяльності в рамках угоди має стати новий рівень можливостей стратегічного розвитку університетів та вихід на IT-ринки як України, так і Європи.

 

СТУДЕНТИ IT STEP UNIVERSITY ПЕРЕМОГЛИ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ «BLACK SEA SCIENCE – 2018»

Студенти IT STEP University перемогли на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science – 2018»

Семен Оскерко та Віталій Луцан, студент IT STEP University, здобули перше місце у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science – 2018» за напрямом ІТ технології та кібербезпека.

Під керівництвом професора Олени Винокурової студенти працювали над проектом “Multidimensional Wavelet Neuron and its Learning for Pattern Recognition Tasks in the Internet of Things Applications“, що вирішує задачу інтелектуальної обробки даних в Internet of Things застосуваннях.

19 квітня Семен Оскерко представляв наукову роботу на пленарному засіданні конференції молодих вчених “СТАН, ДОСЯГНЕННЯ І ПЕРСПЕКТИВИ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ”, яка відбулась в Одеській національній академії харчових технологій.

«Коли я перший раз побачив формулу Вейвлет нейрона, серце нашого проекту, в мене перехопило дух. Я думав, що буду її реалізувати пів року. Однак за допомогою керівника мені вдалося зробити це за місяць», – говорить переможець.

Представлений на конкурс проект є завершеною програмою, яка наділена елементами штучного інтелекту – може самостійно навчатися і з кожним циклом робить все менше помилок, досягаючи максимально точного результату у роботі.

Її можна використати для організації технології «Розумний будинок» та інших «розумних» речей. Крім того, головною задачею програми є допомога студентам в розумінні Вейвлет нейрона та його налаштування під певну функцію.

«Перемога в конкурсі, на мій погляд, обґрунтована універсальністю програми, її можливостями. Вейвлет нейронні мережі дуже мало розповсюджені. Саме через бажання пізнання невідомого та цілеспрямованості мені і вдалось зайняти перше місце», – говорить про свою перемогу Семен.

«Семен був дуже цілеспрямованим у досягненні результату. І як результат – успішне конкурентне рішення, яке має великі перспективи розвитку. Окрім наукової складової, також варто відзначити високий рівень представлення результатів розробки. Здатність навчатись, вільне володіння англійською мовою, впевненість у дискусії – є свідченням успішного фахового зростання. Сподіваюсь, що за наступні роки навчання в університеті ми побачимо багато нових технологічних рішень від наших студентів, зокрема від Семена Оскерка також» – відзначила науковий керівник, д.т.н. професор університету Олена Винокурова.

Про конкурс:

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science-2018» щорічно проводиться на базі Одеської національної академії харчових технологій. Мета конкурсу – залучення студентів до участі у міжнародних наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.

Співорганізаторами конкурсу є навчальні заклади: Русенський університет «Ангел Кинчев» (Болгарія), Університет харчових технологій (Болгарія), Новосадський університет (Сербія), Технологічний інститут Чжецзянського університету (Китай), Алматинський технологічний університет (Казахстан), Інститут сільськогосподарської та продовольчої економіки (Польща), Технічний університет Молдови (Молдова), Білоруський державний економічний університет (Білорусь), Гомельський державний технічний університет імені П.Й. Сухого (Білорусь).

 

В IT STEP UNIVERSITY ВСТУПИЛО 75 НОВИХ СТУДЕНТІВ З УСІЄЇ УКРАЇНИ

В 2018 році в IT STEP University вступило вдвічі більше студентів, порівняно з першим роком діяльності університету. 66 першокурсників, що вступили на 4-річний та 3-річний бакалаврат, а також 9 студентів, що перевелись до нас з інших закладів освіти на другий курс. Збільшилась не лише кількість, а й географія вступників – Вінниця, Рівне, Одеса, Донецьк, Ужгород, Полтава, Тернопіль, Волинь.

 

СТУДЕНТИ IT STEP UNIVERSITY БЕРУТЬ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНИХ НАУКОВИХ ІТ-КОНФЕРЕНЦІЯХ

Крім насиченого навчання в університеті, студенти IT STEP University використовують можливості приєднатись до серйозної наукової діяльності та беруть участь у ІТ-конференціях. Протягом першого року навчання студенти активно працювали над власними проектами, і деякі з них встигли презентувати свої розробки науковій спільноті.

Комп’ютерна програма, що розпізнає рух ваших очей та дозволяє за допомогою погляду керувати комп’ютером, була представлена на міжнародній науковій конференції “Інтелектуальні системи прийняття рішень та проблеми обчислювального інтелекту”, яку щорічно (протягом 15 років) проводить Херсонський національний технічний університет. Розробку, що отримала ім’я EyesMouse, представив Андрій Когут, студент тоді ще першого курсу університету.

Студенти IT STEP University знайшли у конференції не лише можливість побачити масштабну міжнародну подію, а  завести нові знайомства в ІТ-спільноті та отримати безцінний досвід.

 

Студенти IT STEP University відвідали Прибалтику та Скандинавію під час канікул

Коли осінь перестала вже бути золотою, а до Нового року ще чекати й чекати –  студенти IT STEP університету та програми доуніверситетської підготовки разом зі своїми викладачами вирушили в неймовірну подорож за емоціями та перезавантаженням!

Програма подорожі була цікавою і насиченою, адже студенти мали нагоду не тільки відвідати країни Прибалтики та Скандинавії, познайомитися з культурою та ментальністю, а й підвищити свій рівень володіння англійської мови.

 

ШАЛЕНІ 90-ТІ: ПЕРШІ КРОКИ ІТ У ЛЬВОВІ

Львів часто називають українською столицею ІТ. Саме тут у далекому 1993 році була заснована одна з найбільших ІТ-компаній –  SoftServe, друга за кількістю працівників в Україні. Тоді, над першим проектом в орендованій однокімнатній квартирі працювало лише кілька людей, а зараз компанія має штаб-квартири у Техасі, Лондоні, Амстердамі, Софії, Вроцлаві та Стокгольмі.

Тарас Кицмей, розповів про:

 • любов до точних наук ще зі школи, командну роботу, важливість знання англійської, про “комсомольське” дозвілля молоді тих років
 • вплив появи комп’ютерів на життя та становлення компанії
 • як заводи та університети ставали осередком зародження ІТ
 • перші інвестиції, конкурентів та заробітки
 • вплив прийняття  незалежності України на розвиток галузі
 • цінності і мотивація у 90-х, що впливали на розвиток ІТ.

 

У Львові планують збудувати масштабний навчальний  ІТ-комплекс

У Львові планують будівництво  масштабного навчального кампусу, загальна площа якого сягатиме 10 тис. м2. Будівля матиме 10 поверхів, у якій  навчатимуться студенти першого в Україні ІТ-університету – IT Step University та освітнього центру IT Step Academy. Крім того ІТ-комплекс буде відкритий не лише для студентів, а й для учнів, адже тут мають намір побудувати  профільну середню школу.

Реалізація такого проекту є дуже актуальною для міста, адже ІТ у Львові стрімко розвивається, кількість компаній зростає, відповідно ринок потребує ІТ-спеціалістів з якісною освітою.

Одна з місій ІТ-комплексу – розвивати потенціал у дітей, виявляти їх таланти та допомагати втілювати інноваційні проекти ще зі шкільної парти. Підготовка ІТ-спеціалістів з раннього віку  зможе дати відповідь на запит ІТ-ринку та забезпечити компанії професіоналами, які виведуть українську галузь ІТ на суттєво інший рівень.

За проектом кампусу у класах та навчальних лабораторіях зможуть навчатись близько 1000 студентів та учнів. Майбутній ІТ-комплекс буде містити:

 • навчальні класи, аудиторії
 • інноваційні лабораторії
 • конференц-зали
 • студентські коворкінги
 • спортзал
 • їдальню
 • паркінг

Крім того ІТ-комплекс стане  місцем зустрічей активної ІТ-спільноти міста та України, тут планують проводити конференції, форуми, хакатони.

ІТ-комплекс планують побудувати на базі існуючих IT STEP Academy та IT STEP University. Розташований він буде  на вулиці Малиновій, що дасть змогу легко дістатись до нього з центру міста.

ШАЛЕНІ 90-ТІ: ПЕРШІ КРОКИ ІТ У ЛЬВОВІ

IT Step University продовжує серію подій в рамках проекту «Шалені 90-ті: перші кроки ІТ у Львові». 15 лютого  відбулася зустріч із засновником ІТ-компанії ELEKS Олексієм Скрипником.

Олексій Скрипник розповів про:

 • непрості виклики у 90-х, які привели до успіху компанії;
 • впровадження проектного підходу без знань та досвіду;
 • значення самоосвіти у житті бізнесмена;
 • на чому почала заробляти компанія;
 • як виглядала перша стратегія розвитку бізнесу;
 • перші успішні проекти та перші провали;
 • співпрацю з іноземними замовниками;
 • конкуренція на ринку у 90-х.

 

НОВА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ – DIGITAL ДИЗАЙН З VORONIN DESIGN STUDIO

7 травня 2019 року в ІТ Step University відбулася презентація спеціалізації Digital дизайн, розробленої спільно з Voronin Design Studio.

Вже з вересня 2019 року студенти ІТ Step University зможуть вивчати:

 • UI\UX дизайн,
 • Основи цифрової графіки,
 • Адаптивний веб-дизайн,
 • Дизайн мобільних додатків,
 • Комерційна ілюстрація,
 • Motion та 3D дизайн.

Як і зазвичай, студенти ІТ Step University набуватимуть професійних навиків під керівництвом лише провідних, практикуючих фахівців, зокрема із Voronin Design Studio, Inkration Studio та Gameloft.

Керівником напряму підготовки є засновник та CEO Voronin Design Studio Микола Воронін – один з найвідоміших дизайнерів Західної України з бекграундом роботи у міжнародних компаніях. За його безпосередньої участі виконано значну кількість проривних проектів, які стали резонансними у сфері digital дизайну.

 

Підписання угоди про співпрацю з компанією EPAM 

Ми з радістю констатуємо, що дворічна плідна кооперація між IT Step University та найбільшою ІТ компанією України EPAM, знайшла своє логічне продовження у підписанні офіційного договору про співпрацю.

 

КОНСОЛІДОВАНИЙ РЕЙТИНГ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ 2019 РОКУ (ОСВІТНІЙ РЕСУРС «ОСВІТА.UA»)

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2019 року.

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Бал ЗНО на контракт”, кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця вузів за версією “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Бал ЗНО на контракт”.

За 2 роки своєї діяльності IT Step University в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України зміг досягнути результату – 139-140 місце серед 240 вишів.

Також інформаційний ресурс “Освіта.ua” представляє приватні виші, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2019 року.

Серед приватних навчальних закладів України IT Step University ввійшов у 10-ку, зайнявши гідне 9 місце.

Джерело: www.osvita.ua

 

IT STEP UNIVERSITY ВВІЙШОВ У ПЕРШУ П’ЯТІРКУ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА КОНКУРСНИМИ БАЛАМИ АБІТУРІЄНТІВ (ЗГІДНО РЕЙТИНГУ DOU.UA)

Навчальний рік 2019-2020 розпочався з приємної новини: IT Step University зайняв 5 місце серед закладів вищої освіти України за найвищими загальними середніми конкурсними балами абітурієнтів, згідно рейтингу складеного DOU.ua. Це чималий результат! Радіємо та пишаємося нашими першокурсниками!

 

Посвята першокурсників 2019

 

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас! 

 

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами:

 

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація
Прийняти