м. Львів, вул. Замарстинівська, 83а
ІТ СТЕП Університет
ІТ СТЕП Університет

м. Львів, вул. Замарстинівська, 83а

ІТ СТЕП Університет

Місія і Візія

Місія університету

Розвиток особистості, здатної до самостійного мислення й творчого інтелектуального пошуку, з широким світоглядом та мотивацією до самовдосконалення через навчання, дослідження та співпрацю 

 

Візія університету

Ми є спільнотою, яка створює можливості для індивідуального розвитку всіх її учасників. Ми створюємо освітні програми для всебічного розвитку талантів наших студентів та їх здатності до навчання впродовж життя, ми сприяємо провадженню спільних прикладних дослідницьких проектів для розвитку громади і особистості. Ми створюємо середовище можливостей, вільного мислення, дискусій, креативності та співпраці для успіху наших студентів.

 

Наші цінності

  • Лідерство

Ми мотивуємо, надихаємо і підтримуємо на шляху до досконалості. Формулюємо найвищі стандарти якості діяльності університету і вимагаємо їх забезпечення у нашій спільноті.

  • Повага і Різноманітність

Ми поважаємо різноманітність. Ми цінуємо духовний світ і емоційний інтелект кожної людини, усвідомлюючи, що повага до особистості, особливостей і можливостей один одного дозволяють нашим студентам розкрити і реалізувати свій потенціал.

  • Відкритість та Інноваційність

Ми прагнемо бути чесними і відкритими для світу та новацій. Нові ідеї провокують нові способи мислення, допомагають вийти за межі  і забезпечують наш інноваційний розвиток.

  • Довіра і співпраця 

Ми команда однодумців, яка довіряє і співпрацює, заохочує кожного до внеску у спільний розвиток через навчання та дослідження без кордонів.

 

Стратегія розвитку університету

Стратегія розвитку ІТ СТЕП Університету на період 2017-2022 рр.

 

 

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація
Прийняти