Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Квантова зустріч з працівником МІТ для студентів ІТ СТЕП Університету

Ми це зробили! Не зважаючи на довготривале планування та перепланування в зв’язку з карантинними умовами – Квантова зустріч відбулася.

 Інженер квантового програмного забезпечення Массачусетського технологічного інституту (м. Бостон) Володимир Сергєєв  виступив з надцікавою лекцією для студентів  ІТ СТЕП Університет.

Можемо підвести підсумок Q&A сесії – ми мало знаємо про такі речі як квантовий комп’ютер, але, як сказав Володимир, це не на довго. Адже вже через п`ять років матимемо змогу такі технології бачити і в своєму повсякденному житті.

Дякуємо спікеру та сподіваємося, що такі зустрічі будуть ще.