Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Договір про реалізацію програми дуального навчання

Ми раді повідомити, що підписали договір про реалізацію програми дуального навчання з компанією ELEKS.

Саме так, дуальна освіта стала реальністю. Відтепер вступники ІТ СТЕП Університету 2022 матимуть непересічну можливість навчатись за системою дуальної освіти і отримувати досвід стажування в одній з найкращих ІТ компаній галузі - компанії ELEKS. О! Це давня мрія кожного студента!

Активна співпраця з ELEKS розпочалася кілька років тому і з кожним днем розвивається все змістовніше. А у цьому році компанія відкрила свої двері для наших студентів за спеціалізаціями “Цифровий дизайн” (7 студентів) та “Бізнес аналіз” (3 студенти). Студенти, стажуючись у компанії мають можливість здобути безцінні знання та практичні навички, розвивають свій професійний потенціал, виконуючи завдання з реальних проектів. Така можливість дається не кожному і саме студенти, які стажуються у ELEKS, по закінченні університету, вже будуть мати практичний досвід, розумітися у всіх тонкощах роботи, а кращі з них матимуть можливість у майбутньому залишитися та розвивати себе далі у компанії.

А щоб навчатися за дуальною освітою та стажуватися у ELEKS, тобі потрібно зробити лише 2 кроки.

✔️Перший - зареєструватися на зустріч з ректором та отримати всю інформацію про особливості навчання.

✔️Другий - вступити в ІТ СТЕП Університет та насолоджуватися навчанням та стажуванням у ELEKS.