Договір про реалізацію програми дуального навчання

Ми раді повідомити, що підписали договір про реалізацію програми дуального навчання з компанією ELEKS.

Саме так, дуальна освіта стала реальністю. Відтепер вступники ІТ СТЕП Університету 2022 матимуть непересічну можливість навчатись за системою дуальної освіти і отримувати досвід стажування в одній з найкращих ІТ компаній галузі - компанії ELEKS. О! Це давня мрія кожного студента!

Активна співпраця з ELEKS розпочалася кілька років тому і з кожним днем розвивається все змістовніше. А у цьому році компанія відкрила свої двері для наших студентів за спеціалізаціями “Цифровий дизайн” (7 студентів) та “Бізнес аналіз” (3 студенти). Студенти, стажуючись у компанії мають можливість здобути безцінні знання та практичні навички, розвивають свій професійний потенціал, виконуючи завдання з реальних проектів. Така можливість дається не кожному і саме студенти, які стажуються у ELEKS, по закінченні університету, вже будуть мати практичний досвід, розумітися у всіх тонкощах роботи, а кращі з них матимуть можливість у майбутньому залишитися та розвивати себе далі у компанії.

А щоб навчатися за дуальною освітою та стажуватися у ELEKS, тобі потрібно зробити лише 2 кроки.

✔️Перший - зареєструватися на зустріч з ректором та отримати всю інформацію про особливості навчання.

✔️Другий - вступити в ІТ СТЕП Університет та насолоджуватися навчанням та стажуванням у ELEKS.