Всі тонкощі бізнес-проєкту від Миколи Вороніна

Хіба можна якось краще відчути всі тонкощі бізнес-проєкту зсередини, ніж прослухавши натхненну історію “з перших вуст” від засновника BRONX FitnessHub?

Та ще й не деінде, а в одному із хабів Bronx на Вербовій 15!

У середу студенти ІТ СТЕП Університету отримали унікальну нагоду послухати про створення хабів Bronx, їх маркетингову стратегію та побудову лояльного комюніті навколо самого проєкту. Не обійшлося і без інсайтів про УТП (унікальну торгову пропозицію) Bronx та плани на масштабування хабів, якими з нами поділився Микола Воронін.

А впродовж другої частини візиту студенти змогли відчути на собі всю атмосферу Bronx та відвідати тренування з кросфіту від Миколи Вороніна, а ще спробувати свої сили у командному тренуванні. Втомлені, але із запалом в очах — такими наші студенти залишилися після насиченої програми!

Тому дякуємо Миколі Вороніну та Bronx за те, що так тепло прийняли нас та поділилися своїм досвідом.