Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Нагорода студентів подяками за участь у проєкті «СпівдіяНоут»

3 місяці тому наші студенти долучились до волонтерського проєкту «СпівдіяНоут» організованого благодійним фондом СпівДія, Мріємо та діємо, Міністерство молоді та спорту України, USAID Ukraine - USAID Україна.

Всього за декілька тижнів студенти встановили програмне забезпечення для понад 3500 ноутбуків.

  • Учора відбулась зустріч з Надією Савинською, виконавчою директоркою благодійного фонду «СпівДія», яка розповіла нашим студентам про свій досвід роботи в волонтерських організаціях та про функціонування фонду під час війни. Сама ж подія відбулася у цікавому форматі подкасту, який модерував Максим Гринак, випускник нашого Університету.

За значний вклад в роботу волонтерської організації, студентів нагородили подяками за участь у проєкті «СпівдіяНоут», а Університет отримав подяку від Міністерства молоді та спорту України.