Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Cooperation Agreement: Lithuania Business University of Applied Sciences & IT STEP University

За кожним успішним бізнесом стоять люди з мрією або з готовим рішенням.

За кожною успішною ініціативою стоїть любов до роботи.

За кожною успішною історією стоїть пристрасть до своєї справи.

…Пристрасть заразна…

 

У червні 2022 року підписано договір про співпрацю між ІТ СТЕП Університетом та Литовським бізнес університетом прикладних наук. Така співпраця  - це нова історія у житті нашого університету, зі своїми персонажами, емоціями та деталями…неочікуваними поворотами подій (ну і, звісно,  хеппі ендом)…Але про це потім…

Ідея співпраці між Литовським бізнес університетом прикладних наук та ІТ СТЕП Університетом з'явилася після участі ІТ СТЕП Університету  у Erasmus+ Staff Teaching Mobility (травень 2022).

 Це було як кохання з першого погляду: однакові цінності, спільна мета, готовність працювати та створювати нові тренди розвитку освіти і науки разом. 

 

Вже сьогодні плануємо разом з Lithuania Business University of Applied Sciences:

- академічну мобільність;

- провадження спільної науково-дослідної діяльності;

- підготовку спільних проектів та участь у міжнародних програмах;

- формування міжуніверситетських команд для реалізації проектних робіт;

- розробку та реалізацію програм подвійних дипломів;

- співорганізацію конференцій.

 

Цінність міжнародної співпраці у галузі освіти беззаперечна, адже саме в таких умовах народжується культурний, професійний, науковий діалог, який є початком грядущих змін та трансформації освітньої класики. Саме тут – точка відліку знайомства студентів з іншою культурою, занурення в неоднотипність освітніх процесів та академічних поглядів. 

А це означає, що наші студенти матимуть нагоду співпрацювати/навчатися зі студентами Lithuania Business University of Applied Sciences, отримають можливість взяти участь в культурному/навчальному обміні, зможуть реалізувати науковий потенціал у підготовці спільних проектів та розробок, вдосконалять іншомовну комунікативну та соціокультурну компетентності, знайдуть однодумців та нових героїв своїх історій….

The best is yet to come….