Рішення про акредитацію ОП "Комп'ютерні науки" ІТ СТЕП Університету

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти ухвалило рішення про акредитацію освітньої програми “Комп’ютерні науки” ІТ СТЕП Університету.

Це важливий крок у розвитку університету та визнання обраних нами пріоритетів щодо якості освітнього процесу.

Дякуємо нашим студентам, батькам, викладачам, усім партнерам за довіру, підтримку та сприяння розвитку ІТ СТЕП Університету! Це наша чергова спільна перемога!

▪ ▪ ▪

Посилання на  Протокол засідання.

Посилання на  Додаток до протоколу засідання.