Дуальна освіта в ІТ СТЕП університеті

Кожен з нас докладає зусиль, щоб перемогти ворога. Кожен боронить країну на своєму місці. Хтось зі зброєю в руках, хтось допомагає нашим воїнам, хтось рятує людей, хтось допомагає волонтерам, хтось просто працює на своєму місці і забезпечує функціонування економіки, хтось вчить чи вчиться. Кожен важливий! І ті, хто зараз на “спокійній” території, є не менш важливими для перемоги і подальшого розвитку країни.

Перемога близько! ??

І нам треба думати про майбутнє.?

Ніхто крім нас не відбудує НАШУ ДЕРЖАВУ!

Тому ІТ СТЕП Університет відновлює свою діяльність з 14 березня. ?Ми розуміємо, що молодь - це майбутнє країни. Ми пропонуємо нашим студентам працювати і здобувати освіту. Для цього університет у співпраці з лідерами ІТ індустрії продовжує надавати можливість навчання з елементами дуальної освіти.

Дуальна освіта - це працювати навчаючись!

Якщо говорити простими словами, то студент під час навчання в університеті отримує частину практичних знань вже безпосередньо працюючи або стажуючись у ТОП-компаніях.? Для студентів нашого університету така можливість надається на базі компаній SoftServeSigma Software Group та ELEKS , які вже сьогодні активно працюють з нашими студентами, а у вересні 2022 року відкриють свої двері студентам-першокурсникам ІТ СТЕП Університету!

Впевнені у перемозі! Слава Україні!!!??