Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

День компанії ELEKS в ІТ СТЕП Університеті

У п'ятницю ми провели День компанії ELEKS Inside в ІТ СТЕП Університеті та готові поділитися з вами враженнями!

Три натхненні лекції, нові знайомства з представниками компанії, цінний багаж знань та приємні подарунки. Що ж може бути кращим?

  • Наші студенти занурилися в атмосферу компанії ELEKS під час виступу Олександри Мокій, Head of Learning & Development Office.
  • Отримали безліч порад від Олександри Шпиток, Education Coordinator, детально розібравши, яким має бути резюме, як правильно оформити профіль в LinkedIn та як поводити себе на співбесіді.
  • А Максим Кіт, Head of Engineering Management Office, розповів про експертизу і мотивацію, їх взаємозв'язок та вплив на формування професіоналів в ІТ.

Кількість запитань, які ставили зацікавлені студенти, не перелічити, а найактивніші з них отримали приємні подарунки.

І на цьому ми не завершуємо, адже вже зовсім скоро поділимося із вами відгуками наших спікерів та студентів.

Радіємо нашій багаторічній співпраці з компанією ELEKS та можливості спільно розвивати нашу проактивну молодь!