Можливості від Sigma Software

Три незабутніх місяці разом з компанією Sigma Software.

Саме так можна схарактеризувати літо наших студентів, які обрали літню школу від Sigma Software та мали чудову можливість освоїти програми від Дмитра Арбузова «SDLC in project development. Життєвий цикл розробки програмного забезпечення у розрізі розробки проєкту» та Володимира Янцова «Побудова злагодженої команди. Основи й базові підходи». І ось, навчання вже закінчилося, сертифікати видані, а наші студенти задоволені та з новими знаннями готові поділитися своїми враженнями з нами.

Викладач курсу Володимир Янцов про курс:

💭«Цьогорічна літня школа була дуже цікавим досвідом. Попри те, що в мене була практика виступів, такий тривалий курс мав вперше. Вже зафіксував для себе пункти для вдосконалення на майбутнє.

Дуже приємно вразили самі студенти IT СТЕП Університету: не зважаючи на те, що в групі зібралися студенти різних курсів, мотивація і віддача аудиторії була на дуже високому рівні. Ще одним челенджем було те, що студенти вже були знайомі практично з усіма темами із лекцій в університеті. Це було приємною несподіванкою та водночас додатковим викликом, адже можна було заглибитись у більш практичні аспекти, а не витрачати час на теорію. Вже працюємо над покращеням програми, а особливо домашніх практичних завдань.»

Враженнями від навчання також поділилась Ярина Зав‘ялич, студентка 2 курсу ІТ СТЕП Університету:

💭«Лектори доступно пояснювали матеріал, наводячи безліч реальних прикладів з особистого досвіду, що сприяло кращому розумінню. Якщо виникали труднощі у виконанні завдань, викладачі вказували на помилки та давали цінні рекомендації стосовно їх виправлення. Спілкуючись англійською мовою, я удосконалила свої комунікативні навички та навчилася працювати у команді.

Дякую нашим менторам Янцову Володимиру та Арбузову Дмитру за постійний зворотний зв'язок, зацікавленість у нашому розумінні матеріалу та за дружню атмосферу під час занять.»

Саме завдяки тісній співпраці ІТ СТЕП Університету та Sigma Software наші студенти мають чудову можливість розвиватися та збагачуватися у кращих спеціалістів навіть під час літніх канікул, що надає їм безліч переваг та можливостей.

🔗Вже з цього тижня стартував новий курс з хайпової технології для Mobile розробки Flutter - From zero to hero під керівництвом Андрія Стефанчука.

Студенти будуть мати можливість вивчити мову програмування Dart та основи фреймворку Flutter, а у кінці курсу вже зможуть створити власний додаток та опублікувати його у Play Market чи App Store і почати збирати омріяні зірочки та любов користувачів.

Тож стежте за нашими успіхами та новинами!