Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Хакатон з використанням Low Code платформи UBOS

Вирішити складну бізнес-задачу — запросто!

21 квітня студенти 1 курсу взяли участь у Хакатоні з використанням Low Code платформи UBOS за участю партнерів ІТ СТЕП Університету UBOS, зокрема CBDO компанії Юрій Костюченко.

Хакатон став неймовірною можливістю для першокурсників, щоб проявити себе не тільки, як фахівців, а й показати всім злагоджену та плідну співпрацю між учасниками.

Участь у хакатоні брали 4 команди: “Odyssey”, “4+2”, “Бізе” та “Qwerty”. Завданням було знайти рішення бізнес-задачі для компанії-замовника PNG.studio, яка займається друком на текстилі та сувенірній продукції. А саме, спростити процес прийому замовлення для менеджерів та дизайнерів, а для клієнтів зробити сервіс зручним та швидким.

Кожна з команд за короткий проміжок часу змогла реалізувати власний підхід до поставленої бізнес-задачі. Та представила власний проєкт для замовника на фінальному пітчингу.

За результатами голосування перемогла команда “Qwerty” (капітан — Маркіян Костур).

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у подальших проєктах!