Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

У новому році - новий амбасадор

Бути амбасадором бренду - мрія багатьох, а отримати пропозицію стати ним у великій ІТ-компанії можуть лише одиниці? 
Отож, знайомтесь! Євген Рожило - новоспечений амбасадор компанії Sigma Software Group і за сумісництвом студент 2-го курсу #ІТСТЕПУніверситет


Вловити невгамовного Євгена - свого роду челендж. Проте нам вдалось вихопити кілька хвилин дорогоцінного часу амбасадора  і розпитати про нову роль.


“Мій університет постійно наштовхує мене брати на себе відповідальність та бути активним пропонуючи різні перспективи. Так, почувши про можливість стати амбасадором компанії - я спробував і в мене вийшло. Для мене амбасадорство - це один із шляхів як ”ІТшнутись”, тобто увійти в коло ІТ-шників, а для компанії це чудова можливість зрозуміти, що хоче і куди рухається наступна генерація їхніх майбутніх працівників?


Щомісяця в компанії проводяться зустрічі амбасадорів. За чаєм та солодощами маємо відеодзвінок  з амбасадорами з інших міст таких як: Київ, Харків, Дніпро, разом з якими нам проводять коучингову програму, що дозволяє класно поспілкуватись, поділитись думками та дізнатись бачення один одного і  створити синергію.
На першій зустріч засновник компанії познайомив нас з цінностями та метою компанії, пояснив ціль програми амбасадорства - утворити двосторонній канал зв‘язку між студентським ком'юніті та компанією аби дізнатись чого хочуть студенти. А роль амбасадорів - це якраз роль цього моста між ними.


І власне опираючись на це ?завдання амбасадорства, я поставив перед собою ціль? - вивести точку попиту та пропозиції для компанії та студентів відповідно і показати Sigma Software як бажане місце для розвитку та праці студентам, а студентів ІТ СТЕП Університету як перспективну частину ІТ-середовища.


А якщо говорити все-таки не про завдання, цілі та плани, а про мої враження, то я задоволений на всі 100%, бо завдяки цій програмі амбасадорів, що була запропонована студентам ІТ СТЕП Університету, я маю змогу бути частиною ІТ-компанії, знайомитись з ІТ-фахівцями та набувати там авторитету?, розширювати коло знайомств, а також постійно прокачувати свої soft skills. Адже для того, щоб виконувати всі завдання амбасадора потрібно бути амбітним, комунікабельним та активним, і врешті решт бути (стати) лідером серед ровесників?. А це, як не крути, чудовий старт для досягнення великих висот.?‍?"