Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Інтеграційний тиждень першокурсників ІТ СТЕП Університету

Відгуки

Інтеграційний тиждень для студентів першого курсу завершився, і ми можемо впевнено стверджувати, що такий формат допомагає значно швидше адаптуватися в студентське середовище, ближче познайомитися з одногрупниками та університетом загалом. 

Отже, що ж власне відбувалось протягом інтеграційного тижня, яка первинна мета та які заходи проводились, розповідає організаторка та мотиваційна спікерка Ярина Мірко:

 

Коли першокурсник приходить в університет, у нього є певні страхи та упередження, а інтеграційний тиждень - це чудова нагода, аби спростувати стереотипи, ознайомитися з університетом, тісніше познайомитися з одногрупниками та знайти мотивацію до навчання.

Разом ми провели 5 активних днів, кожен з яких мав свою тематику. За цей час студенти встигли здружитися один з одним за допомогою командних ігор, дослідили місто та його найвідоміші студентські місця, прийняли участь у квесті, познайомилися з активними громадськими активістами, які були дотичні до створення власних студентських ініціатив. Також активно працювали в команді з менторами над студентськими проектами та презентували свої ідеї, які б хотіли втілити в університеті.

Можу зазначити, що за цей період часу студенти стали більш впевненими, комунікабельними та знайшли спільну мову один з одним. Якщо в перший день вони були не знайомі між собою, то зараз - це одна команда, яка готова втілювати спільно проекти та розвивати університет.

Головним у такій співпраці зі студентами - мотивувати їх. Коли у них з’являється мотивація, разом з нею з’являється розуміння, чому важливо брати активну участь в житті університету та як вони, студенти, можуть впливати на різні процеси, що відбуваються в університетському середовищі.”

У програму заходів  були включені різні активності: неформальне знайомство зі студентами, team building, інтерактивний квест містом, зустріч з успішними студентами, мотиваційні лекції, брейншторм ідей, тренінги “Розуміння себе та моїх цілей”, “Як створювати проект з 0”, “Як працювати в команді, щоб не вбити один-одного”, робота в команді з менторами, презентація ідей щодо студентського самоврядування.

 

Тиждень, це незначний проміжок часу, проте ми досягли поставлених цілей. Студенти успішно інтегрувалися в університетське середовище та ініціювали активну подальшу участь в студентському житті та розвитку університету.

Та найважливішим для нас є фідбек студентів щодо тижня інтеграції, об'єднання їх в єдиний рушійний елемент.

Відгук студентки Ніколетти Лендел:

Інтеграційний тиждень мені сподобався. З‘явилося багато нових та цікавих людей в моєму оточенні, а також незабутні емоції та досвід. Найбільше сподобалась атмосфера. Спочатку це була атмосфера незвіданого та цікавого. Потім, коли ми всі познайомились і звикли одне до одного, це стала атмосфера згуртованості та підтримки. Я дізналась про те, як працювати в команді, як організувати процес роботи та виокремила для себе достатньо нової, а головне корисної, інформації. Програма інтеграційного тижня мені сподобалась, особливо сподобався перший день, а також виступи спікерів. Думаю, що такий формат просто необхідно проводити для першокурсників. Це допомагає згуртуватися, влитися в атмосферу університету, не лише весело, а й з користю провести час.”

 

Відгук студента Сергія Шандалко:

В цілому враження позитивні, познайомились зі своєю групою. Доволі цікаво пройшов квест, а останній день мені сподобався найбільше :) Завжди є до чого прагнути, впевнений, що так чи інакше це допомагає влитись у компанію нових людей.

Відгук студентки Ольги Задолинної:

Все було цікаво, організовано і завдання були націлені на колективну роботу, що допомогло подружитися з усіма студентами. Мені сподобалось все. Я впевнена, що квест по місту не забуде ніхто - це було максимально несподівано. Завдання були наповнені позитивними емоціями, смішними моментами. Після цього квесту, ми ще довго обговорювали, ділились враженнями з однокурсниками.

Також ми отримали корисну інформацію на так званих тренінгах, які нам провели Матвій Дух, Яна Сташків та  Вікторія Кравець. Найбільше мені сподобався тренінг Христини Мокрій «Проектний менеджмент: просто про складне». Я впевнена, що в майбутньому нам знадобляться ці знання та поради в навчанні.

Мені дуже сподобався формат проведення інтеграційного тижня. В ньому було поєднано все та навіть більше. Я вважаю, що такі заходи потрібно проводити, адже в першу чергу вони зближують один одного, після цього тижня кожен із нас знайшов собі друга, подругу.”

Відгук студента Нікіти Граффа:

Не очікував, що так тепло і круто мене може зустріти мій університет. Найбільше інтеграційний тиждень сподобався співпрацею в команді та новими знайомствами.”

Бажаємо нашим першокурсникам розвивати набуті знання та якнайшвидше застосовувати їх у студентському житті.

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо!