Інтернатури в компаніях

У ІТ СТЕП Університеті триває інтернатура у компаніях - можливість обрати стажування у провідних ІТ компаніях нашого міста, з якими ми тісно співпрацюємо. ??‍?

?Наші студенти продовжують своє стажування дотепер, сумлінно працюючи та удосконалюючи свої навички. Багато обрало стажування в  ELEKS  та готові поділитися з нами своїми враженнями.

?“Під час стажування, завдяки нашим менторам, я поглянула на частину дизайн процесів з іншої сторони, думаю це якраз важливо, вчитись з різних сторін підходити до проблем в дизайні. Адже завдяки цьому можна покращити весь кінцевий результат.

Ну і звичайно, це стажування, дало зрозуміти ще раз, що рухаюсь в правильному напрямку і горю цим ще більше.☺️

І просто ще раз окрема подяка менторам, яким виходить подати всю інформацію доступно, цікаво і максимально практично.?”,- Олеся Сліпецька.

?Саме за допомогою стажувань студенти мають можливість спробувати свої сили, звикнути до робочого простору та вивчати багато цікавого на практиці.