Студенти ІТ СТЕП Університету - лауреати премії від ЛОДА та ЛОР

Премія за доробки (проєкти, дослідження, стартапи, статті) в галузі природничих і технічних наук, які мають значення для Львівщини

Студенти ІТ СТЕП Університету стали лауреатами премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.

Премія призначається студентам за доробки (проєкти, дослідження, стартапи, статті) в галузі природничих і технічних наук, які мають значення для Львівщини, сприяють подальшому розвитку науки, суспільному прогресу.

Лауреати премії-студенти ІТ СТЕП Університету:

• Богдан Борисей - 1 місце, премія в розмірі 13 000 грн (серед 12 лауреатів),
  • Катерина Гавриш, Богдан Недоступ та Семен Оскерко - 2 місце, премія у розмірі 6 500 грн (серед 27 лауреатів).

Конкурсні проекти наших студентів:

Smart Door Bell - проект для простішого та безпечнішого управлінням доступу до приміщень. Передбачає використання системи розпізнавання обличь або жестів, що майже унеможливлює потрапляння туди небажаних осіб через відсутністю ключів, перепусток тощо. До того ж, система передбачає створення тимчасових перепусток для певних осіб у вигляді QR-кодів з обмеженим часом дії, а також виявлення фальшивих спроб (наприклад використання фотографії обличчя замість реального). Також для керування та конфігурування системи використовується зрозумілий бот для Telegram.

StepHub - проект для полегшення комунікації між особами одного навчального закладу під час вирішення особистих або організаційних питань. Інноваційність цього проекту полягає у створенні нового виду комунікації між студентами - анонімне розміщення оголошень, котрі не порушують професійні та особисті питання та стосуються виключно самих студентів та їх освіти.

Соціальний проект з Домом Франка. Ідеєю проекту є розробка 3D-моделей музейних експонатів, з метою збереження історичної спадщини та створення можливості ознайомлення з нею незрячих людей. Тепер у Домі Франка можна побачити та відчути на дотик 3D-моделі музейних експонатів.

Клубна Асоціація IT Beans - платформа для реалізації студентських ініціатив та поширення інформації. Складається з клубів різного тематичного спрямування, зокрема такі як технічний "IT Beans native club", "Клуб дизайну", "Cyber security club" тощо. Члени клубів аcоціації мають можливість виступати перед студентами із своєю доповіддю, або ж організувати свій клуб і на регулярній основі при підтримці адміністрації проводи свої події. IT Beans за 4 роки провів понад 20 заходів зокрема на такі теми: основи ООП, розгляд штучного інтелекту, “мистецтво презентації” тощо. Додатково до роботи у клубах залучалися різноманітні спеціалісти з ІТ-компаній. Членами клубів асоціації є понад 50 студентів, які приймають участь у подіях. Теми обираються спільнотою шляхом голосування.

"Дуже тішуся, що наші проекти отримали премію від ЛОДА, адже було багато інших достойних здобутків студентів," -  поділилася Катерина.

Пишаємося нашими студентами та вітаємо з перемогою у конкурсі!

Відео з урочистого вручення нагород