Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Студенти ІТ СТЕП Університету завершили інтернатуру в компанії SoftServe

Отримати безцінний практичний досвід, бувши студентом, в одній з кращих ІТ-компаній, звучить як мрія, проте не для наших студентів.😎

Саме так!🤩 Троє наших студентів закінчили інтернатуру в компанії SoftServe та готові втілювати свій здобутий досвід у життя. 💪🏼Вони не лише продемонстрували свою хорошу підготовку, а й підтвердили важливість дуального навчання, яке вже вступники 2022 зможуть обрати.

Саме за допомогою можливості дуального навчання, студенти нашого університету, ставши випускниками, мають гарне портфоліо, безцінний практичний досвід, вміють працювати у команді та ще багато чого корисного, що значно полегшує майбутній пошук роботи.

Ми поспілкувалися з нашими студентами, які закінчили інтернатуру в SoftServe та отримали гарні відгуки, з якими готові поділитися.

💭“В SoftServe мене запросили літом 2021 року. Я тоді створив LinkedIn, профіль якого ми заповнювали по рекомендаціях, які проходили на курсі English for IT. Одного дня перевіряю свої повідомлення - мені написав Talent Sourcer. Декілька співбесід, і я вже був SoftServian. Ні разу не жалію що відповів на пропозицію.
Для мене шукали декілька проектів. Був на інтернатурі на проекті зв'язаний з кібербезпекою, але там не прижилось. Зараз працюю на проекті з чудовою командою і цікавими задачами.
Сама структура дуальної освіти спочатку була не зрозуміла. Оскільки ми були "першими ластівками" ми спочатку формували як воно має проходити. Але з кооперацією адміністрації університету і  компанією ми досягли консенсусу який буде зручний і продуктивний для нас. Можливість вільно відвідувати пари, працювати на проекті та і вчитись в зручний для тебе час - це прекрасно.
З усього процесу дуального навчання я зрозумів що все що я отримував і отримую в університеті мені 1000% знадобиться. Можливо не зараз, але дещо пізніше. І сам факт того що в університеті викладають те, що вчать в самих компаніях, тільки саме свіже, ще раз підтвердило той факт що я не помилився з вибором університету. Хто буде відмовлятись від того що ти працюючи, отримуючи реальний досвід можеш закрити предмети в університеті? Тільки людина, яка не розуміє від чого вона відмовляється.
Практичний досвід. Теорія і лабораторні це звісно круто, але особисто для мене все краще засвоюється на практиці.
Це прекрасна можливість поєднувати роботу і навчання. Так би мовити, приємне з корисним. Я б навіть сказав що мені пощастило спробувати цю систему, і я не буду ніколи жаліти що сказав "Так". Я навчаюсь в прекрасному університеті, працюю в кращій компанії, і всім кажу що я SoftServian з IT Step University.”- Максим Шелигін.

💭“Мені близькі цінності SoftServe, подобається прагнення компанії до постійного професіонального розвитку співробітників. Тут кожен працівник має свій індивідуальний план розвитку, для того, щоб реалізувати свої сильні сторони.
Останнє над чим я працював- це аналітична система для всієї компанії, яка дозволяє, в першу чергу, контролювати статус безпеки кожного працівника та його сім'ї, його локацію, агреговану з багатьох моніторингових систем в реальному часі, дозволяє мати можливість зв‘язатись з ним, та організувати ре локацію на захід України або за кордон. 
Також, ми демонстрували цю аналітику клієнтам, для того, щоб вони були впевнені що команда, яка працює над проектом є в безпеці, і ризики для проекту, пов’язані з безпекою роботи, відсутні. Це був один із факторів, завдяки якому в SoftServe не зменшилась кількість іноземних клієнтів під час війни.
Наша група мала регулярні зустрічі з нашими менторами, на яких ми розбирали нові теми, та кожного дня отримували завдання. Разом з командою готувались до спільного демо нашого проекту, який розробляли протягом стажування.
Дякую SoftServe за доступну можливість розпочати свій кар’єрний шлях та IT СТЕП Університету за активну співпрацю з найбільшими ІТ-компаніями України.❤️”- Віталій Повстенко.

💭“Потрапила я в компанію завдяки інтернатурі по базах даних, після закінчення якої, практично відразу отримала офер. На цей час я працюю Support Engineer по базах даних на одному з внутрішніх проектів SoftServe.
Цьогорічна структура стажування складається із двох частин, перша - це проходження курсів на онлайн платформі Udemy. Я обрала ті курси, зміст яких покривав наш навчальний університетський силабус декількох вибіркових дисциплін. Друга частина - це інтернатура/додаткові курси із експертами з компанії, яка чекає нас влітку. 
З моєї точки зору, дуальна освіта - це чудова можливість для студентів, які хочуть успішно поєднувати навчання та роботу. 
Для мене це був дійсно цінний досвід, як в плані самодисципліни, так і правильному менеджменті свого часу.
Хочу вимовити подяку компанії SoftServe, її представникам Марії Рашкевич та Владиславу Колдовському за такий досвід та успішну кооперацію із нашим IT Step University 🤍”- Вікторія Марян.

📌Ми щасливі усвідомлювати, що наш університет дає хорошу базу студентам, які навчаючись, можуть втілювати її у практичний досвід, демонструючи себе як справжніх молодих спеціалістів.

Далі більше….

Чекаємо на вас у нашому ІТ СТЕП Університеті.❤️