ІТ СТЕП УНІВЕРСИТЕТ ТА HAPPYPRO ACADEMY УКЛАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

ІТ СТЕП Університет офіційно здобув ще одного партнера — було підписано меморандум про співпрацю з HappyPro Academy.

Підписання меморандуму між ректором університету Віктором Волошиним та очільником компанії Ігорем Наконечним передбачає формування платформи щодо отримання актуальних знань та здобуття навичок у галузі маркетингу та продаж, зокрема у сфері інформаційних технологій.

Відповідно до умов цього меморандуму сторони домовляються об’єднати зусилля та спільно діяти з метою вирішення таких стратегічних завдань:

- розробка освітніх програм,

- формування майданчиків для практичної підготовки фахівців,

- розробка спеціалізованих курсів,

- проведення тематичних заходів.