ІТ СТЕП Університет та Академія суспільних наук в Лодзi (Польща) уклали угоду про співпрацю

ІТ СТЕП Університет та Społeczna Akademia Nauk w Łodzi  уклали угоду про академічну співпрацю в сфері науки, освіти та культури.  Відтепер студенти обох навчальних закладів отримають можливості протягом свого навчання відвідати іншу країну, обмінятися досвідом та знаннями, вивчити нову культуру та знайти нових друзів.

Програма обміну студентів створювалась з метою надання студентам доступу до нових освітянських ресурсів для підвищення якості навчання і зміцненню культурних та економічних зв’язків між країнами.

Які можливості відкриває програма обміну для студентів?

• здобуття освітніх кредитів в програмах навчальних обмінів;
  • доступ до європейських програм міжнародної мобільності;
  • долучення до проектів спільних наукових досліджень;
  • вивчення культури та традицій іншої країни;
  • пошук нових друзів і формування нової студентської спільноти.

Крім обміну студентами, угода між навчальними закладами ІТ СТЕП Університет та Суспільна Академія Наук впроваджуватиме:

• обміни викладачами і науковцями; запровадження програм підвищення кваліфікації;
  • спільні дослідження в області інформаційних технологій;
  • спільні проекти в рамках європейських освітянських і дослідницьких програм;
  • проведення технологічних сесій, майстер-класів, семінарiв i конференцій.

Результатом діяльності в рамках угоди має стати новий рівень можливостей стратегічного розвитку університетів та вихід на IT-ринки як України, так і Європи.