ІТ СТЕП Університет увійшов у першу п'ятірку закладів вищої освіти за конкурсними балами абітурієнтів

Навчальний рік 2019-2020 розпочався з приємної новини: ІТ СТЕП Університет зайняв 5 місце серед закладів вищої освіти України за найвищими загальними середніми конкурсними балами абітурієнтів, згідно з рейтингом складеного  DOU.ua. Це чималий результат! Радіємо та пишаємося нашими першокурсниками!

Також нагадаємо, що в   консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України, оприлюдненого в липні 2019 року, IT Step University досягнув результату – 139-140 місце серед 240 вишів.

Також серед   приватних навчальних закладів України ІТ СТЕП Університет ввійшов у 10-ку, зайнявши гідне 9 місце.