"IT СТЕП Університет — це про здорову конкуренцію в освітній IT-галузі", - Ольга Осередчук

До 6-річчя IT СТЕП Університету ми продовжуємо спілкуватися з нашими  ТОП-партнерами, які розповідають про переваги, здобутки та можливості навчання для студентів в нашому університеті. Сьогодні про співпрацю IT СТЕП Університету з компанією  Sigma Software розкаже наш  ТОП-партнер Ольга Осередчук, керівниця освітніх програм у  Sigma Software University.

“Існування приватних закладів вищої освіти важлива складова в навчальному середовищі України. Спеціалізованих університетів небагато і їхня поява викликала подвійну реакцію. З одного боку були — насмішки на кшталт: “та що вони можуть і знають”, а з іншого це викликало певний страх і він був досить обґрунтований. Бо такі Університети породжують конкуренцію. А IT СТЕП Університет — це про здорову конкуренцію в освітній IT-галузі.

IT СТЕП Університет дає можливість для студентів побачити не обмежений освітній заклад, де навчаються за програмою, якій багато років. А розуміння, що може бути по-іншому: по-іншому побудована навчальна програма, інше ставлення викладачів та постійне залучення учнів до практики. Такі критерії дозволяють обрати правильний напрям, тобто обрати ту освіту, яка даватиме перспективні результати. Для IT-галузі теж велику роль справляє поява приватних освітніх закладів, бо завдяки таким спеціалізованим Університетам ми отримуємо готових працівників для компанії.

Наша компанія Sigma Software, дуже любить IT СТЕП Університет за таку відкритість, креативність, ініціативність та інноваційність. Тому в нас багато грандіозних планів з Університетом, це насамперед дуальна освіта. Університет запропонував чудову схему такого навчання, адже це хороший прецедент для вищої освіти України й не тільки.

Як партнери з IT СТЕП Університетом ми почали співпрацювати з минулого року, але за цей період часу встигли зробили багато. В нас в компанії вже є амбасадори IT СТЕП Університету, а в Університеті є амбасадори компанії Sigma Software, це такий двосторонній робочий процес, який працює на win-win стратегії. Студенти проходили різні практики, навчання і навіть була спільна літня школа. Тому ми задоволені співпрацею, і сподіваємось, що в майбутньому нам нічого не завадить реалізовувати спільні плани.

Розвиваючи свій бізнес, а в нашому випадку ми говоримо про Університет, треба обов'язково порівнювати себе з іншими закладами. Дуже круто, що приватні університети працюють в Україні, вони є двигуном прогресу. Тому що вони сміливі задавати тренди, їхнє існування залежить від того, скільки до них прийде людей і це дає мотивацію до дії. За схожою моделлю працює бізнес. Тому вони мусять завжди креативити, шукати щось нове і змушувати інших наздоганяти й рухатись за ним.

Серед інших IT СТЕП Університет виділяється яскраво своїми підходами, бажаннями, активністю. Це хороший освітній бізнес-проєкт, який демонструє дієві результати та притягує до себе хороших партнерів.

Я хочу, щоб в майбутньому університет залишався таким же класним, успішним вищим закладом освіти. Щоб людям, які докладалися до його створення та зараз вкладаються в його успішність, було приємно похвалитись своєю роботою.

Бажаю, щоб через 10 років дивлячись на університет засновники пишалися своїм дітищем. І щоб випускники з гордістю казали, що вони навчались саме в IT СТЕП Університеті — найкращому Університеті України!”- Ольга Осередчук.