Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Гра MindGame з компаніями-партнерами ІТ СТЕП Університету

У третій день Великодніх свят, 18 квітня, ми зібралися дружньою ІТ СТЕПівською родиною та перевірили свої знання української ідентичності у грі MindGame!

Концепт заходу обраний не просто так — знання української культури, історії, традицій допомагають зберегти нашу самобутність та неповторність.

У грі, яку організувала студентська рада Університету, брали участь 4 команди, серед яких наші компанії-партнери:

  • Sigma Software Group — “Fika”
  • SoftServe Ukraine — “Тест Тюрінга Позитивний”
  • ELEKS — “ELEKSersForUkraine”
  • команда нашого Університету — “It`s KOMANDA”.

Учасники гри мали дотриматися спеціального дрес-коду — одягти вишиванки або інший етнічний одяг, і це було найвдалішим вибором дрес-коду для цього заходу! Приміщення Університету миттєво замайоріло різноманітними хустинами, узорами вишиванок, характерних для різних регіонів України, а також силянками, дукачами та намистами. Але найголовнішим завданням було прийти з гарним настроєм та запалом до перемоги, з яким усі присутні впоралися на відмінно.

Гра складалась з 7 турів, кожен з яких був унікальним та по-особливому цікавим. Щирі емоції, посмішки та жарти супроводжували захід, адже ми змагались не за перемогу, а за гарно проведений час разом!

Ми щиро дякуємо кожному учаснику, команді підтримки та організаторам за змогу розвиватись та навчатись в такому неймовірному середовищі однодумців.

Принагідно хочемо привітати команду компанії ELEKS, яка здобула перемогу.  Надіємося, ви гарно проведете час за командною грою в пейнтбол!

Надалі сподіваємось, що інтелектуальна гра “MindGame” увійде в традицію та згуртує між собою ще більше людей. Тож запрошуємо усіх наших друзів-партнерів в майбутньому долучатися до цієї ініціативи.

До зустрічі на осінньому етапі гри!