Новий набір = нове дерево!

Новий набір = нове дерево !

Чудова традиція зі соціальним підтекстом, що народилась цьогоріч.

При підготовці посвяти студентів 2021 ми довго ламали голову над тим, як залишити слід у серцях наших “новобранців”, як зробити цей день для них особливим і непересічним у їхній пам'яті? І якось в дискусіях щодо ентертейменту зародилась думка про висадку дерева, чи посадку як ми говорили тоді, та про це трішки згодом?

Дерево - символ життя, висадка дерева - символ початку нового життя, а перехід у студентство теж певною мірою початок нового світу! І тут відбувся perfect match! Символічно і з вагомим соціальним підґрунтям. Ідею радо підтримала компанія Eleks і ми спільно занурились у процес підготовки, яка була ретельною та пізнавальною.

Тепер кожен присутній на висадці знає: що дерева не садять, а висаджують, що дерева вирубують не просто так, а на це є вагомі причини і кожне пусте місце вже чекає на заміну. Вибір дерева та місця також був невипадковим, адже місто має чіткий план висадки, головний садівник певного району дає вказівки та побажання, скеровує до підрядника і на кожному етапі саппортить.

Після довгих процесів підготовки та переговорів, ми це зробили! І тепер ви можете насолоджуватися чудовим каштаном поблизу Замарстинова, який висадили наші першокурсники та представники компанії Eleks!

Важливість проведення таких акцій є неоціненно великою. Адже у неформальній атмосфері  навколо спільної корисної справи зароджуються круті ідеї та майбутні колаборації. А залучення студентів університету сприяє приверненню уваги молоді до дрібних, та водночас надзвичайно важливих, справ відновлення природи міста та країни.

Що ж сподіваємось найближчим часом око містян тішитиме ціла студентська алея, а такий кейс дасть поштовх молодим та перспективним активніше долучатись до вирішеня проблем довкілля!