Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

День відкритих дверей в ІТ СТЕП Університеті

Дні відкритих дверей — це одна з можливостей ближче познайомитись зі своїм майбутнім навчальним закладом.

Тому 22 квітня в ІТ СТЕП Університет завітали абітурієнти та їхні батьки, які мали чудову нагоду послухати з перших вуст про вступ до нашого навчального закладу та поспілкуватись з випускниками.

  • Першою частиною заходу була презентація Університету, яку провів проректор, Тарас Євгенович Рак. Він розповів для гостей актуальну інформацію щодо умов вступу, дуального навчання, проєктних робіт та про активності й поїздки наших студентів.
  • А друга частина стала сюрпризом для гостей, адже абітурієнти мали змогу розпитати у наших випускників та студентів про шлях, який вони пройшли в університеті, про перші труднощі й перемоги.

Дякуємо кожному, хто долучився до нашого заходу, та сподіваємось, що наша дружня ІТ СТЕПівська родина стане ще більшою!