Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Орест Райтер викладач ІТ СТЕП Університету здобув науковий ступінь доктора філософії

Викладач ІТ СТЕП Університету Орест Райтер успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філософії з прикладної математики!

27 квітня 2023 року разова спеціалізована вчена рада Фізико-механічного інституту ім. Г. В. Карпенка НАН України (Львів) прийняла рішення про присудження ступеня доктора філософії Райтеру Оресту за спеціальністю 113 - Прикладна математика на підставі прилюдного захисту дисертації на тему: «Математичні моделі для оцінки довговічності фібробетонних елементів конструкцій за повзучості».

Ми пишаємось, що в нашому Університеті працюють такі фахівці. Бажаємо Оресту успішного втілення творчих і наукових задумів та професійного зростання!