Наш студент Богдана Борисей пройшов відбір на навчання за програмою в університет Торонто.

Навчання у найкращому університеті в Канаді, звучить як мрія?

Але не для нашого студента Богдана Борисея.  Саме так! Богдан пройшов відбір на навчання за програмою в університет Торонто. З чим ми його вітаємо! Та бажаємо реалізувати всі свої наміри, натхнення, наполегливості та успіхів у проектній роботі.

Цікаво дізнатися подробиці? Що ж ми поспілкуватися з Богданом та запитали про програму,  підготовку та про етапи, які варто пройти і готові поділитися з вами.

Чому вирішив взяти участь у програмі?
💭«Причини насправді досить банальні: у першу чергу «а чому б ні?», друге це те, що я останнім часом хотів спробувати пожити у холоднішій країні і третє - маючи досвід попередньої програми обміну, я впевнений, що отримаю бомбезний досвід та нові зв’язки.»

Що являє собою ця програма?
💭«Це є літнє ніби навчання. Насправді я вже встиг познайомитись зі своїм ментором, так би мовити, який розказав більше деталей. Основа суть в тому, що ми працюватимемо над якимось певним дослідженням/проектом у тій області, яку самі обрали при подачі. Тут не буде чітких дедлайнів чи оцінок - це все для отримання досвіду і набору додаткових знань. Про Університет Торонто багато не скажу, бо я ще не там поки що. Він є великим університетом, який має немало проектів за своїми межами над якими працюють і студенти, і професора. Тому обрати буде з чого.»

Які етапи відбору ти пройшов?
💭«Найперший це письмово-документальний: подача резюме, оцінок з університету, рекомендаційного листа та короткого опису своїх досягнень. Пізніше я був запрошений на інтерв’ю, яке проводили інші студенти університету (переважно магістри й вище). Ціллю цього інтерв’ю було саме поспілкуватися зі мною та дізнатись мої вподобання. Це практично і все. На основі цього вони робили якийсь висновок і я потратив до 30-ки «обраних».»

Напиши декілька порад для майбутніх учасників, як взяти участь та здобути бажані результати у таких програмах?
💭 «Я на це питання відповідав не один раз і відповідь не сильно змінилась 🙂
Пробуйте і дано буде вам! Якщо ховатись за відмазками або страхом і чекати що все якось само буде, то може воно навіть і само зробиться, але вже без вас - хтось інший скористається можливістю і зробить. Я, окрім навчання, також працюю, тому варіант про те, що поєднувати не вийде, відпадає. «Борітеся - поборете» - ця цитата напряму стосується також і будь-яких починань людини, бо без зусиль нема результату.»

Які переваги участі в цій програмі особисто для тебе?
💭«Усе й не перерахуєш. Найочевидніше і найперше це покращення навичок англійської мови. Також можливість поглянути на IT та навчання з їхньої точки зору. І одне з найцікавіших для мене - нові зв’язки, як з українцями (сама програма лише для українців), так і з канадцями. Кожен новий зв’язок може привнести багато цікавого у життя і, побувавши у Литві пів року, я можу сміло це підтвердити.»

Як проходить твоя підготовка до програми?
💭«Наразі уся підготовка стосується зібрання документів для виїзду за кордон та відкриття візи. А усе інше буде відбуватиметься по прибуттю у Канаду.»

Вкотре пересвідчуємось, що наші студенти - свідомі, успішні та вмотивовані! За ними майбутнє!  А Богдану бажаємо подальших перемог і з нетерпінням чекаємо на його повернення.