Участь у бізнес-сніданку #BreakWest

3 грудня відбувся бізнес-сніданок BreakWest на тему "Ресурси для змін та трансформацій - позитивні приклади бізнесів з "львівським корінням". В стінах Citedel Inn у Львові виступили впливові спікери:

✔ Іван Бабічук - Голова Наглядової Ради Львівського IT Кластеру, VP Engineering, EduNav

✔ Віктор Волошин - ректор  IT СТЕП Університету

✔ Оленка Гунько - Head of IT Office в  Управліні ІТ Львівської міської ради

✔ Андрій Худо - співвласник Холдинг емоцій !Фест

з цікавими доповідями для обговорення.

BreakWest - це короткі зустрічі в дружній атмосфері неформального спілкування та обговорення. Як правило, під час бізнес-сніданків піднімаються теми, що торкаються розвитку середовища, прикладів і практик відомих та успішних лідерів думок. Майже кожного місяця охочі мають можливість долучитись до події, для того, щоб тримати руку на пульсі сучасних бізнес-ідей.

Цього разу Віктор Волошин розповідав про майбутній розвиток ЗВО в Україні та їхнє просування на прикладі IT СТЕП Університету в екосистемі сучасної бізнес-платформи.

А перглянути трансляцію з події можна за цим посиланням