Участь ІТ СТЕП Університету у проєкті "Школа лідерства 2.0."

Лідери не грають в соло-ігри і точно розуміють, що “організація” - від слова “організм”.

Нещодавно завершилася «Школа лідерства 2.0.», учасниками якої стали наші колеги Тарас Рак та Антоніна Палецька-Юкало.

Впродовж 6 модулів Школа ламала стереотипи та показувала, як має бути влаштоване життя університету, щоб забезпечити йому сталий розвиток, злагодженість у процесах, результативність та дієвість прийнятих рішень.

💭“Наш шлях у “Школі лідерства 2.0” можна охарактеризувати як підняття серпантином. Коли, йдучи вгору звивистою дорогою, скидаємо все непотрібне й надмірне задля того, щоб переосмислити цінності і… досягнувши результату, вдихнути на повні груди і сказати самим собі: “Ми це зробили!”, - ділиться враженнями від участі у цьому проекті Антоніна.

“Організм” школи лідерства – це

✔️професійні спікери, які ділилися з нами реальним досвідом, підтверджували дієвість чи безглуздість теоретичних аспектів бізнесу, про які так відверто пишуть у книжках, вчили нас дивитися під іншим кутом на університет як на систему, як на суб’єкт бізнесової екосистеми;

✔️досвід компаній, чий успіх чи неуспіх є найкращим вчителем для побудови стратегій розвитку університету;

✔️розвиток стратегічного мислення, коли стратегія = план перемоги: що ж робити, щоб опинитися в своїй мрії?

✔️фінансова грамотність для бюджетування освітніх програм;

✔️організаційна культура у відображенні людської взаємодії, наука забезпечення комунікації емоційно (не)зрілих учасників процесу із власною внутрішньою системою координат, розвиненим ієрархічним інстинктом та власними «когнітивними» лінзами;

✔️управління знаннями (а ними можна управляти?)…нехай це запитання залишиться інтригою…

✔️створення власного проекту: реального, актуального, поетапного і просто неперевершеного.

В ІТ СТЕП Університеті, завдяки проекту «Школа лідерства 2.0.», з'явилася ще одна програма, без якої освітній процес тепер видається неповноцінним, а особистісний розвиток та ріст студентів у контексті постійних змін - неможливим.

Наш новий проект «Наскрізна програма формування та розвитку Soft Skills», розроблений Антоніною Палецькою-Юкало та Тарасом Раком успішно реалізується у 2022-2023 навчальному році і вже зовсім згодом ми будемо готові поділитися результатами наших нововведень.

Дякуємо Тарасу Кицмею, компанії SoftServe, UCU Business School за організацію такого навчання, за можливість познайомитися з розумними та досвідченими топ-спікерами, за неоціненний і такий потрібний вклад в українську освіту та її майбутнє.