Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Презентація магістерської програми ІТ СТЕП Університету

6 квітня відбулася презентація магістерської програми ІТ СТЕП Університету, тому спішимо поділитися деталями і з вами.

Магістерська програма “Прикладні комп'ютерні науки” орієнтована на сучасні вимоги до фахівців з комп’ютерних наук для потреб IT-індустрії та інших прикладних предметних галузей.

  • Також програма може бути інтегрована в наявні процеси компанії, пов’язані з підвищенням кваліфікації працівників та їх зростанням у кар’єрній ієрархії.
  • Розклад є узгоджений між студентами та університетом, а заняття зазвичай проходять онлайн у робочі дні з 17 по 20 годину, тож такий гнучкий розклад забезпечує комфорт та мінімізує можливі незручності.
  • Не можемо оминути й викладачів магістерської програми, адже дисципліни викладають представники компаній ІТ-сфери та освітньо-наукових організацій. А тематику проєктних і кваліфікаційних робіт формують на основі реальних потреб ринку та актуальних завдань і проблем у певній предметній галузі.

Детальніше із магістерською програмою ІТ СТЕП Університету ви можете ознайомитися на нашому сайті (розділи “Магістерські програми” і “Вступ до магістратури”)