Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Презентація нової магістерської програми "Фінтех менеджмент"

Нещодавно в Університеті була проведена презентація нашої нової магістерської програми "Фінтех менеджмент", на котру завітали провідні діячі сучасного фінансового ринку. Запрошені гості поділились своїми думками та дали конструктивні відгуки, які обовʼязково врахуються для покращення навчання майбутніх магістрів.

Дуже нас тішить і те, що фахівці відзначили актуальність та відмінну якість програми, її наповнення та те, що вона максимально адаптована до сучасних вимог фінтех ринку.

Дана освітньо-професійна програма надає теоретичні знання та практичні вміння і навички, достатні для здійснення професійної діяльності у сфері фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку, зокрема успішного виконання обов’язків та вирішення проблем щодо забезпечення фінансового менеджменту процесів з розробки, використання та ефективної імплементації інноваційних фінансових інструментів та технологій FinTech у діяльності професійних учасників фінансового ринку.

Запрошуємо на навчання майбутніх магістрів, на консультацію звертайтесь за номером телефону +38(073)-610-73-88

А детальніше ознайомитися з самою програмою та її цікавими особливостями ви можете за посиланням - https://itstep.edu.ua/magisters-ka-programa-finteh...