Підсумки співпраці з компанією ELEKS

Одним з пріоритетних напрямків діяльності університету є налагодження тісної співпраці з роботодавцями. Основними нашими партнерами є ті компанії, які докладають максимум зусиль до розвитку свого персоналу, заохочують професійний та особистісний розвиток спеціалістів, створюють для цього можливості, розвиваючи внутрішні корпоративні університети.

Сьогодні ми хочемо розповісти про нашу співпрацю із однією з провідних ІТ компаній України - ELEKS. Це міжнародна інженерна інноваційна компанія, яка вже понад 30 років надає послуги з розробки програмних продуктів, консультування та забезпечення контролю якості в галузі технологій. У компанії працює понад 2300 висококваліфікованих спеціалістів, і є представництва в Естонії, США, Канаді, Німеччині, Польщі, Хорватії, Великобританії, Швейцарії, Японії та ОАЕ.

Ретроспектива співпраці:

🔹Влітку 2021 року ІТ СТЕП Університет підписав партнерський договір з компанією ELEKS. Співпраця формувалась давно, але відтепер отримала офіційне підґрунтя.

🔹Навчальний рік 2021-2022 наші студенти розпочали з тижня компанії ELEKS, де не лише познайомилися та дізналися про цінності компанії, а й отримали багато цікавої інформації про робочі процеси та перспективи працевлаштування.

🔹Разом з експертами компанії студенти говорили про те, “Як заробити перші 3000$ у ролі Front-end developer-а?”, “Чому в Україні мало крутих Project managers?”, “Що робити, якщо тебе затвердили на посаду UI/UX дизайнера?”, “Що б порадив Senior собі 19-річному?”. Ці зустрічі були дуже цінними, оскільки дозволили студентам впритул наблизитись до себе у майбутньому. Хтось, можливо, обрав свою спеціалізацію, а хтось зрозумів, як насправді непросто працювати у сфері ІТ.

🔹Зустрілась зі студентами також керівник відділу навчання та розвитку персоналу корпоративного університету компанії ELEKS Олександра Мокій, яка в рамках практичного воркшопу показала студентам, як важливо володіти м’якими навичками, а саме ефективно взаємодіяти в команді для досягнення якісного результату.

🔹Вже другий рік поспіль своїм теоретичним та практичним досвідом з тестування та автоматизованого тестування успішно діляться експерти компанії Леся Дульнявка та Михайло Мікусь в рамках дисциплін “Основи тестування” та “Автоматизоване тестування”.

🔹Спільно з Олександрою Мокій в осінньому семестрі ми відкрили курс “Лідерство та менеджмент” в ІТ СТЕП Університеті, який дозволив студентам більше довідатись про soft skills і їхню роль у щоденній роботі спеціаліста ІТ галузі. Оскільки навчання передбачало виконання кейсів та обмін досвідом, курс виявився цікавим та корисним для студентів, чим вони поділилися з нами.

🔹Ми започаткували нову традицію разом з ELEKS. 15 листопада 2021 року студенти, спільно з компанією, долучились до чудової акції - висаджування дерев для озеленення міста Лева. З нетерпінням чекаємо на нову зустріч, щоб продовжити розвивати цю традицію!

Возможно, это изображение 2 человека, люди стоят, в помещении и текст «S AepeBo BITACMOL nocaAили Bи STEP UNIVERSITY»

🔹Ми отримали ще одного ТОП-партнера в особі Олександри Мокій і неабияк пишаємося цим

🔹Підписали договір щодо реалізації дуального навчання і разом з компанією запросили на таку форму навчання вступників 2022 року.

🔹Студенти 2-3 курсів захищали проектні роботи в присутності широкого кола експертів, зокрема з компанії ELEKS. Експерти мали змогу переконатись у високому рівні знань та вмінь наших студентів.

🔹Одна з найважливіших складових нашої співпраці - залучення і відбір студентів до проходження інтернатури в компанії. Минулого року 7 студентів завершили інтернатуру з напряму “Дизайн” та 2 з напряму “Бізнес-аналіз”. Як експерти, так і учасники задоволені результатами інтернатури, про що свідчать розширені фідбеки. Відповідні результати навчання були зараховані як складова підготовки бакалавра.

Возможно, это изображение 13 человек, люди стоят и в помещении

🔹Важливим кроком у поглибленні нашої співпраці є курування відділом навчання та розвитку компанії ELEKS цьогорічного курсу “Проектні роботи”. Це дозволить студентам попрацювати з експертами компанії, які виступатимуть у ролі менторів за різними напрямами,, і протягом двох семестрів реалізувати цікаві та корисні проекти.

🔹Дуже приємною новиною поділилася з нами одна з наших третьокурсниць, Ольга Задолинна, яка після успішного завершення весняної інтернатури з напряму “Проектний менеджмент” отримала запрошення на роботу та віднедавна вже представляє наш університет у компанії, вдало поєднуючи свою посаду PMO координатора з навчанням в ІТ СТЕП Університеті.

Цей перелік можна продовжувати, адже наше партнерство є ґрунтовним та різнобічним, чим ми дуже пишаємося. Із кожним новим проектом ми все більше розвиваємо наші зв'язки, а постійна підтримка та взаємодія спеціалістів компанії у житті наших студентів дає хороші результати.