Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Науково-практична конференція "Прикладні комп'ютерні науки"

Навчальний рік завершується... А це означає, що час презентувати студентські досягнення та готуватися до захисту бакалаврських кваліфікаційних робіт!


28-29 квітня для студентів #ІТСТЕПУніверситету відбулася науково-практична конференція “Прикладні комп'ютерні науки”. Конференція проводилась з метою створення середовища для апробації студентських напрацювань, обміну думками та ідеями, а також для розвитку презентаційних навичок. Зокрема, наші випускники мали тут чудову нагоду представити свої попередні результати роботи в рамках бакалаврських кваліфікаційних робіт, а слухачі мали можливість задати питання і зробити зауваження, які допоможуть вдосконалити роботи.
 

 Загаломна конференції виступали 53 студенти 2-4 курсів нашого університету. Тематика представлених доповідей була надзвичайно широкою. Зокрема, виступи стосувались таких напрямків ІТ, як наука про дані, штучний інтелект, мобільні розробки, веб-розробки, DevOps, ручне та автоматизоване тестування тощо.

На жаль, у зв'язку з війною конференція відбувалась в онлайн режимі, що не дала нам можливості реалізувати один з найважливіших елементів таких конференцій - неформальне спілкування.
Але ми це виправимо після перемоги!
 

А зараз представляємо відео окремих виступів: