Наукова публікація на тему "Cloud Computing in Mobile App Development" від Маріанни Геник

Студенти ІТ СТЕП Університет активно беруть участь у різноманітних конференціях, міжнародних проектах як в Україні, так і за її межами. Адже розуміють важливість таких подій та можливостей. А ми своєю чергою пишаємося такими студентами, оскільки вони у такому юному віці демонструють себе, як справжніх спеціалістів.

Наукову публікацію на тему "Cloud Computing in Mobile App Development" нашої студентки Маріанни Геник розмістили у збірнику матеріалів міжнародної науково-теоретичної конференції "Theory and practice of modern science". Та ми поцікавилися У Маріанни, як проходив процес написання її наукової публікації.

“Мою увагу привернула міжнародна науково-теоретична конференція 'Theory and Practice of Modern Science'. Вирішила спробувати подати туди матеріали своєї наукової публікації. Під час роботи над публікацією деякі нюанси я обговорювала зі своїм науковим керівником Назаром Квятковським. Свою роботу я писала англійською мовою. Усе відбулось успішно і досить швидко, бо поданий мною матеріал не потребував жодного доопрацювання і редагування. Таким чином моя робота була опублікована у збірнику наукових праць. Як підтвердження я отримала сертифікат учасника

Під час підготовки до написання публікації, одним із найважливіших завдань був вибір теми. Вона має бути актуальною, стосуватись якоїсь певної проблеми. Потрібно проаналізувати інформаційні джерела, подумати над власним розв'язання проблеми, що розглядається. Писати можна також у співавторстві з науковим керівником, який перевірить роботу та порадить що можна додати чи покращити.

При підготовці наукової публікації потрібно дотримуватись вимог щодо оформлення. Це як розмір шрифту, відступи, так і обсяг роботи. Не менш важливими є грамотність та охайність.

Ще одним критерієм є використання джерел. При написанні роботи важливо зазначати джерела, які використовувались та оформити список відповідно до одного зі стандартів. Але не варто забувати, що більша частина наукової публікації все-таки повинна бути унікальною, містити також авторські висловлювання та способи розв'язання проблеми з науковим підґрунтям.

Після подання заявки учасником матеріали проходять рецензування, після чого автор отримує результати перевірки роботи та довідку про прийняття наукової роботи до публікації.

У день розміщення матеріалів у збірнику авторам також надсилають сертифікати, що підтверджують їхню участь у конференції та опублікування наукової роботи.”- Маріанна Геник.

Ознайомитися з науковою публікацією Ви можете у збірнику "Theory and practice of modern science"