Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

СТУДЕНТИ ІТ СТЕП УНІВЕРСИТЕТУ — ЛАУРЕАТИ ПРЕМІЇ ВІД ЛОДА ТА ЛОР

Студенти ІТ СТЕП Університету стали лауреатами премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради. Премія призначається студентам за доробки (проєкти, дослідження, стартапи, статті) в галузі природничих і технічних наук, які мають значення для Львівщини, сприяють подальшому розвитку науки, суспільному прогресу.

Лауреати премії-студенти ІТ СТЕП Університету:

 

  • Богдан Борисей - 1 місце, премія в розмірі 13 000 грн (серед 12 лауреатів),
  • Катерина Гавриш, Богдан Недоступ та Семен Оскерко- 2 місце, премія у розмірі 6 500 грн (серед 27 лауреатів).
  •  

Конкурсні проекти наших студентів:

Smart Door Bell - проект для простішого та безпечнішого управління доступу до приміщень. Передбачає використання системи розпізнавання облич або жестів, що майже унеможливлює потрапляння туди небажаних осіб через відсутність ключів, перепусток тощо. До того ж система передбачає створення тимчасових перепусток для певних осіб у вигляді QR-кодів з обмеженим часом дії, а також виявлення фальшивих спроб (наприклад використання фотографії обличчя замість реального). Також для керування та конфігурування системи використовується зрозумілий бот для Telegram.

 

StepHub- проект для полегшення комунікації між особами одного навчального закладу під час вирішення особистих або організаційних питань. Інноваційність цього проекту полягає у створенні нового виду комунікації між студентами — анонімне розміщення оголошень, котрі не порушують професійні та особисті питання та стосуються виключно самих студентів та їх освіти.

Соціальний проект з Домом Франка.Ідеєю проекту є розробка 3D-моделей музейних експонатів, з метою збереження історичної спадщини та створення можливості ознайомлення з нею незрячих людей. Тепер у Домі Франка можна побачити та відчути на дотик 3D-моделі музейних експонатів.

 

Клубна Асоціація IT Beans- платформа для реалізації студентських ініціатив та поширення інформації. Складається з клубів різного тематичного спрямування, зокрема такі як технічний "IT Beans native club", "Клуб дизайну", "Cyber security club" тощо. Члени клубів асоціації мають можливість виступати перед студентами зі своєю доповіддю, або ж організувати свій клуб і на регулярній основі при підтримці адміністрації проводи свої події. IT Beans за 4 роки провів понад 20 заходів зокрема на такі теми: основи ООП, розгляд штучного інтелекту, “мистецтво презентації” тощо. Додатково до роботи у клубах залучалися різноманітні спеціалісти з ІТ-компаній. Членами клубів асоціації є понад 50 студентів, які беруть участь у подіях. Теми обираються спільнотою шляхом голосування.

"Дуже тішуся, що наші проекти отримали премію від ЛОДА, адже було багато інших достойних здобутків студентів," -  поділилася Катерина.

 

Пишаємося нашими студентами та вітаємо з перемогою у конкурсі!

Відео з урочистого вручення нагород