м. Львів, вул. Замарстинівська, 83а
ІТ СТЕП Університет
ІТ СТЕП Університет

м. Львів, вул. Замарстинівська, 83а

ІТ СТЕП Університет

Новини

Синергія заради майбутнього - ІТ СТЕП Університет & EPAM

Сьогодні ми з радістю констатуємо, що дворічна плідна кооперація між ІТ СТЕП Університетом та найбільшою ІТ компанією України EPAM, знайшла своє логічне продовження у підписанні офіційного договору про співпрацю.

 

У світі настала епоха digital трансформації. Відбуваються еволюційні зміни у розбудові бізнесів на глобальному ринку, з’являються зовсім нові форми взаємовідносин. Компанія EPAM активно імплементує ці нові форми в Україні. Будучи членом ІТ Асоціації України, компанія є одним із лідерів по розробці та впровадженні різноманітних освітянських програм, що дають можливість підвищувати ефективність підготовки інженерних кадрів в галузі IT. Зі слів директора львівського офісу EPAM, Андрія Трофімова, за минулий рік до компанії доєдналося 800 молодих спеціалістів. Щороку компанія навчає 2000 студентів у найбільших містах України. Відчуваючи гостру нестачу кваліфікованих кадрів і розуміючи усі проблеми, які гальмують успішне функціонування вищої школи, EPAM розгорнула масштабну освітню програму співпраці з університетами України.

“Ми всі розуміємо, що тільки освіта і тільки освіта зможе допомогти нам – ІТ компаніям, розвивати наш бізнес. І разом з цим, розвивається наш бізнес – розвиваються супутні бізнеси. І Львів стає дійсно потужним центром, ІТ центром, креативним центром; центром, де будь-яка людина може знайти будь-які можливості для свого саморозвитку”- сказав Володимир Вергун, керівник навчальних програм у львівському офісі Epam, викладач та ментор IT Step University.

Наш університет насамперед бачить співпрацю з EPAM у виробленні стратегій розвитку підготовки студентів. Входячи у ТОП 100 найбільших компаній світу, Epam дуже добре розуміє тренди суспільно-економічного розвитку. Завдяки цьому університет може актуалізовувати власні траєкторії розвитку професійної підготовки. Через експертну оцінку навчальних програм, використання технік “blended learning” університет разом з компанією формулюють такий кваліфікаційний рівень підготовки випускника, який є достатнім для діяльності в умовах стрімкого технологічного розвитку.

Найважливішим критерієм успішності освітянської діяльності університету є якість випускників. З цією метою університет розглядає співпрацю з EPAM крізь призму розвитку процесів щодо забезпечення якості результатів навчання. Володіючи унікальним досвідом, який об’єднує з одного боку уміння автоматизації процесів, а з іншого – підготовку молодих спеціалістів, компанія  EPAM виступає експертом з розбудови та функціонування системи забезпечення якості університету.

«Але найважливіше не підписані документи чи стіни університету, найважливіше ваші очі, націлені вперед, націлені на розвиток” – звернувся до студентів Максим Почебут, керівник навчальних програм компанії ЕPAM.

Адже саме студенти дають зворотний push, необхідний для динаміки та розвитку якісної освіти - як бази для розвитку ІТ-бізнесу. Такі презентаційні івенти покликані надихати студентів до навчання та мотивувати на постійний розвиток як для особистісного поступу так і для майбутньої професійної реалізації.

Віримо, що співпраця IT Step University та EPAM - це історія нового успіху для обох сторін. Вона стане прикладом взаємної користі від органічної кооперації виробничих і освітянських компаній. Проте, найбільш важливим є те, що бенефіціаром результатів цієї співпраці є студент, який отримує не просто модний фах, а й можливість гідної реалізації себе як особистості.

 

Що вирізняє IT Step University серед інших закладів вищої освіти?

  • навчання відбувається за авторськими програмами, які відповідають вимогам IT-ринку,
  • викладачі-практики, які паралельно працюють в IT-компаніях,
  • сучасні аудиторії, техніка, наявність кафетерію та локацій відпочинку,
  • студенти працюють у командах над власними проектами вже з першого курсу,
  • позанавчальні активності: спеціалізовані курси, тренінги та майстер-класи від лідерів IT-індустрії, участь у хакатонах, міжнародних конференціях, подорожі по Україні та закордон,
  • студенти мають можливість проживати в одному з найкращих гуртожитків Львова неподалік університету,
  • наявність доуніверситетської підготовки для учнів 9-11 класів та підготовки до ЗНО.

Які дипломи та сертифікати отримують випускники?

Диплом про вищу освіту державного зразка та сертифікати лідерів індустрії.

 

 

 

Підписатись на новини

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація
Прийняти