Синергія заради майбутнього — ІТ СТЕП Університет & EPAM

Сьогодні ми з радістю констатуємо, що дворічна плідна кооперація між ІТ СТЕП Університетом та найбільшою ІТ компанією України EPAM, знайшла своє логічне продовження у підписанні офіційного договору про співпрацю.

У світі настала епоха digital трансформації. Відбуваються еволюційні зміни у розбудові бізнесів на глобальному ринку, з’являються зовсім нові форми взаємовідносин. Компанія EPAM активно імплементує ці нові форми в Україні. Бувши членом ІТ Асоціації України, компанія є одним із лідерів по розробці та впровадженні різноманітних освітянських програм, що дають можливість підвищувати ефективність підготовки інженерних кадрів в галузі IT. Зі слів директора львівського офісу EPAM, Андрія Трофімова, за минулий рік до компанії доєдналося 800 молодих спеціалістів. Щороку компанія навчає 2000 студентів у найбільших містах України. Відчуваючи гостру нестачу кваліфікованих кадрів і розуміючи усі проблеми, які гальмують успішне функціонування вищої школи, EPAM розгорнула масштабну освітню програму співпраці з університетами України.

“Ми всі розуміємо, що тільки освіта і тільки освіта зможе допомогти нам – ІТ компаніям. Разом з цим, розвивається наш бізнес – розвиваються супутні бізнеси. І Львів стає дійсно потужним центром, ІТ центром, креативним центром; центром, де будь-яка людина може знайти будь-які можливості для свого саморозвитку”- сказав Володимир Вергун, керівник навчальних програм у львівському офісі Epam, викладач та ментор IT Step University.

Наш університет насамперед бачить співпрацю з EPAM у виробленні стратегій розвитку підготовки студентів. Входячи у ТОП 100 найбільших компаній світу, Epam дуже добре розуміє тренди суспільно-економічного розвитку. Завдяки цьому університет може актуалізовувати власні траєкторії розвитку професійної підготовки. Через експертну оцінку навчальних програм, використання технік “blended learning” університет разом з компанією формулюють такий кваліфікаційний рівень підготовки випускника, який є достатнім для діяльності в умовах стрімкого технологічного розвитку.

Найважливішим критерієм успішності освітянської діяльності університету є якість випускників. З цією метою університет розглядає співпрацю з EPAM крізь призму розвитку процесів щодо забезпечення якості результатів навчання. Володіючи унікальним досвідом, який об’єднує з одного боку уміння автоматизації процесів, а з іншого – підготовку молодих спеціалістів, компанія  EPAM виступає експертом з розбудови та функціонування системи забезпечення якості університету.

«Але найважливіше не підписані документи чи стіни університету, найважливіше ваші очі, націлені вперед, націлені на розвиток” – звернувся до студентів Максим Почебут, керівник навчальних програм компанії ЕPAM.

Адже саме студенти дають зворотний push, необхідний для динаміки та розвитку якісної освіти — як бази для розвитку ІТ-бізнесу. Такі презентаційні івенти покликані надихати студентів до навчання та мотивувати на постійний розвиток як для особистісного поступу, так і для майбутньої професійної реалізації.

Віримо, що співпраця IT Step University та EPAM - це історія нового успіху для обох сторін. Вона стане прикладом взаємної користі від органічної кооперації виробничих і освітянських компаній. Проте, найбільш важливим є те, що бенефіціаром результатів цієї співпраці є студент, який отримує не просто модний фах, а й можливість гідної реалізації себе як особистості.

Що вирізняє ІТ СТЕП Університет серед інших закладів вищої освіти?

• навчання відбувається за авторськими програмами, які відповідають вимогам IT-ринку

• викладачі-практики, які паралельно працюють в IT-компаніях

• сучасні аудиторії, техніка, наявність кафетерію та локацій відпочинку

• студенти працюють у командах над власними проєктами вже з першого курсу

• позанавчальні активності: спеціалізовані курси, тренінги та майстер-класи від лідерів IT-індустрії, участь у хакатонах, міжнародних конференціях, подорожі по Україні та за кордон

• студенти мають можливість проживати в одному з найкращих гуртожитків Львова неподалік університету

• наявність доуніверситетської підготовки для учнів 9-11 класів та підготовки до ЗНО

Які дипломи та сертифікати отримують випускники?

Диплом про вищу освіту державного зразка та сертифікати лідерів індустрії.