м. Львів, вул. Замарстинівська, 83а
ІТ СТЕП Університет
ІТ СТЕП Університет

м. Львів, вул. Замарстинівська, 83а

ІТ СТЕП Університет

Новини

Курс “Вступ до спеціальності” від Галини Даців для першокурсників ІТ СТЕП Університету

Вже 3 рік поспіль наших студентів зустрічає курс “Вступ до спеціальності” від Галини Даців - віцепрезидентки з питань навчання та розвитку персоналу компанії SoftServe, на якому студенти більше дізнаються про посади і ролі в ІТ індустрії та, можливо, знаходять для себе ідеальну позицію🔝. Ми поспілкувалися з Галиною та дізналися чи розуміють першокурсники, який він, ІТ всесвіт та отримали декілька порад для наших студентів.⬇️

 

💭“Певне уявлення про ІТ сферу, перспективи працевлаштування та росту студенти вже мають при вступі в університет, адже зараз є багато профорієнтаційних зустрічей для школярів і абітурієнтів, де представники університетів і компаній розповідають про можливості, які забезпечить вступ на ту чи іншу спеціальність. Окрім того, є багато доступної інформації в інтернеті, ІТ напрям є популярним вже багато років поспіль, і, переконана, що і студенти, як і їхні батьки, ознайомлюються з нею при виборі університету та спеціальностей для вступу. Інше питання якої точності та глибини це розуміння ІТ світу у першокурсників – тут, очевидно, що воно досить поверхневе, зрештою, таке, яке може бути на першому курсі. Саме для цього у них і є курс “Вступ до спеціальності” та 4 роки навчання в університеті, протягом яких студенти отримують структуроване розуміння про ІТ індустрію, ролі, посади, та можуть зробити вибір з якої посади хотіли б розпочати свій професійний шлях в ІТ. IT СТЕП Університет залучають представників з виробництва до зустрічей зі студентами, викладання, що є чудовою можливістю для студентів почути про світ ІТ безпосередньо від практиків, і до того, самим стати частиною ІТ спільноти.”

 

💭“Навчання в університеті – прекрасний час особливих можливостей: нові знання, новий досвід, нові плани, нові друзі, знайомства з цікавими людьми. Дуже часто саме в університетські роки формується коло друзів та колег, які пізніше разом крокують у професійному житті. Хочу порадити студентам ІТ СТЕП Університету використовувати всі ці можливості, які відкриваються перед ними під час навчання, брати від кожного дня максимум, бути проактивними, цікавитися, ну і старанно працювати. Насправді за успіхом завжди стоїть клопітка щоденна праця. Ще одне, що хочу порадити – вірити у свої сили та не боятись ставити амбітні цілі та досягати їх. Інколи студенту може здаватись, що це занадто складно, не реально, не для мене, але, як відомо, дорогу осилює, той хто іде, тому впевнено рухайтесь уперед, навчайтесь, пробуйте, експериментуйте і все у вас вдасться.”

 

💭“Одним з ключових напрямів діяльності SoftServe була, є і буде співпраця з університетами, підтримка освітніх ініціатив. З ІТ СТЕП Університетом ми фактично співпрацюємо з моменту його заснування – це і профорієнтаційні зустрічі для студентів, екскурсії у компанію, рекомендації щодо наповнення програм, запуск дуального навчання тощо. Очікуємо, що співпраця буде такою ж плідною, і ще більше спільних освітніх ініціатив попереду, адже для успішної підготовки ІТ фахівців є дуже важливим орієнтування університету на потреби ринку, виробництва та ІТ СТЕП Університет звертає особливу увагу на це.”

 

Дякуємо Галині за постійну підтримку університету та вклад у розвиток наших студентів.

Підписатись на новини

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація
Прийняти