Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Перший ювілей ІТ СТЕП Університету!

В п'ятницю відгриміло 5-річчя ІТ СТЕП Університету?
Наш такий особливий ювілей. Камерний, в колі  “найрідніших”, проте наповнений посмішками та приємними словами?

Уже цілих п'ять років університет успішно не лише готує чудових спеціалістів, а й показує своїм прикладом, де майбутнє української вищої освіти.

З нагоди святкування, ректор університету Віктор Волошин подякував усім причетним до створення якісного університетського ком'юніті.

Привітати університет прийшов ТОП-партнер - Ярослав Любінець, голова ради директорів компанії SoftServe і ТОП-партнер ІТ СТЕП Університету, серед тонни приємних слів відзначив наскільки прогресивними та доступними є ми та яку цінність це формує для студентів. 

Найкращих студентів та працівників університету було нагороджено грамотами та подяками. Для вручення відзнак від міського голови Львова було запрошено Андрія Павліва, директора ЛКП «Львівське конференц-бюро». 

Не обійшлось і без добрих справ? Цьогоріч ми продовжили чудову традицію - благодійний аукціон, де лотами слугували цікаві та нестандартні послуги від студентів та працівників. Тепер один щасливчик зможе навчитись гри на гітарі під керівництвом неперевершеного Олексія Шатєєва, а п`ятеро отримають можливість іти в ногу з часом і наповнювати свій контент креативними відео, завдяки МК нашого студента Андрія Петрулі. Решта лотів залишаться за кадром, але точно принесуть чимало радості учасникам. За покупку лотів вдалося зібрати 11 000 грн, які успішно надійшли фонду “Таблеточки”?

А яке ж святкування можливе без торта?! Солодка частина дозволила досхочу поспілкуватись і обмінятись враженнями?

Ну і звісно, без розваг ми теж не залишились - підступні завдання на студентському MindGame і палкі дебати змусили “поворушити звивинами”, проте повеселитись також вдалось. А команда переможців отримала смачні призи!?

 

Дякуємо усім присутнім та всім причетним до розвитку за ці роки?
Далі буде…                                                                   більше