Перший тиждень навчання в умовах воєнних дій

Завершився перший тиждень навчання в умовах воєнних дій, що зумовлені агресією зі сторони росії.

Наш ІТ СТЕП Університет продовжує свою роботу та готовий навчати майбутнє нашої країни. Ми щасливі усвідомлювати, що у нас збереглося середньостатистичне відвідування занять та усі з відповідальність віднеслися до навчання.?

?Усі студенти випускних курсів продовжують активну роботу над кваліфікаційними бакалаврськими роботами. А ті, які були скеровані в інтернатури ІТ компаній, продовжують навчання з елементами дуальної освіти.?

?Ми готові приймати студентів з інших регіонів, які тимчасово втратили можливість навчатися у рідних університетах.

?Також ми пишаємося нашими студентами, які беруть активну участь у волонтерському житті нашої країни, допомагають переселенцям, увійшли у лави територіальної оборони, або в ІТ армію, патрулюють вулиці та роблять усе можливе, для пришвидшеної перемоги України.??

Все буде Україна!??