Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Студент ІТ СТЕП Університету пройшов національний відбір конкурсу стартапів Big Idea Challenge

3000 фунтів для реалізації власної ідеї від Британської ради! 

3000 фунтів для реалізації власної ідеї від Британської ради! 

Саме за таку можливість побореться студент четвертого курсу ІТ СТЕП Університету Семен Оскерко. Проект “Obmin”, розроблений Семеном, пройшов національний відбір у конкурсі Big Idea Challenge і серед 90 учасників став одним з найкращих! Пишаємось його досягненням і, звісно, ми не прогавили можливість дізнатися цікавинки про конкурс, проект та його реалізацію!

"Про Big Idea Challenge я дізнався в університеті. Оксана Химич, викладач ІТ СТЕП Університету презентувала його студентам та розповідала про переваги та можливості, пояснювала, як прийняти участь, на що звернути увагу. І саме в цей момент я вирішив, чому б і ні? Проект вже є, адже я розробляв його протягом навчання для презентації на декількох своїх предметах. Я вважаю, що  з ідеї потрібно витискати максимум, тож подача проекту на конкурс стартапів була актуальним рішенням.

Щодо конкурсу, то це крута можливість отримати proof of concept своєї ідеї. Дуже швидко можна зрозуміти життєздатність ідеї, спираючись на фідбек журі.

Пітчинг проходить англійською мовою, тому без певного рівня буде складно. Мій рівень відзначили, що дуже тішить :) Прикладено багато зусиль та й університет робить правильні кроки, "вмонтовуючи" англійську мову в інші предмети навчання. Так, наприклад, на першому курсі ми вивчали мережеві системи англійською мовою. Економіка теж вивчалася англійською мовою. Окрім цього, були предмети з поглибленим вивченням власне англійської мови. Ми буквально жили англійською і хочеш цього чи ні, рівень таки підвищився, принаймні розмовний.

Ідея мого проекту полягає у створенні веб-платформи для обміну речами. Це щось типу аукціону, де люди можуть виставляти свої речі в обмін на твої. Це дуже проста, історично підкріплена практика, але зреалізованої наразі не існує. Тож я хочубути першим. Мій проект на етапі розробки, процес наближається до MVP. Звісно, диплом і робота дещо тормозять процес, але прохід на національний рівень мотивує рухатись далі.

Вважаю, що кожен, хто то має власні ідеї повинен приймати участь в подібних конкурсах. Шлях складний, але вартує зусиль. Основне - це наполегливість, відкритість і віра у власний продукт. 

Наведу простий приклад. Організатори зробили нам зустріч з представниками конкурсу з Британії та надали можливість виступити перед ними зі своєю промовою, щоб дізнатися певні корективи. З 10  присутніх учасників лише я і ще один студент згодилися виступити публічно.

Тоді на запис однохвилинного пітча в мене пішов тиждень, я зробив порядку 20 дублів, тож в мене не все вийшло одразу, як це здається. Більшість роботи залишилась за кадром, але важливо не опускали руки."