Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

V Міжнародна наукова конференція "Безпека, управління, медицина та культура фізична"

Дорогі студенти,

Надіюсь ви у безпеці, наскільки це можливо.?

Запрошуємо вас до участі V Міжнародній науковій конференції «Безпека, управління, медицина та культура фізична», яка відбудеться 11-12 квітня 2022 року (Варшава, Польща).

Співорганізаторами конференції є ціла низка польських та українських університетів, в тому числі і наш ІТ СТЕП Університет. Цьогоріч за ініціативи польських друзів конференція проводиться під гаслом «Разом з Україною».??

Конференція є міждисциплінарною і має за мету обмін думками спеціалістів різних галузей з питань міжнародної, національної та локальної безпеки, управління і якості, медицини та фізичної культури, у тому числі особливих станів, виявлення загроз, а також з питань запобігання і реагування на надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків.

?Участь у конференції планується очна та дистанційна з використанням Microsoft Teams.

Деталі читайте у інформаційному повідомленні.

Чекаємо на вас.☺️